« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Adam Pac rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Przed Adamem Pacem świetlana przyszłość stoi otworem. Młody zawodnik konsekwentnie buduje swoją pozycję na kolarskiej mapie Polski.


Jak rozpoczynać starty, to właśnie tak jak to zrobił Adam podczas inauguracji sezonu Lotto Poland Bike Marathon. W Legionowie zajął pierwsze miejsce w kategorii żaków.

Kolejny medal wpadł do jego kolekcji 15 kwietnia. Pac wywalczył brązowy medal w kategorii żaków 11-12 lat podczas III Mistrzostw Kurpi w kolarstwie MTB.

Na przestrzeni całego sezonu reprezentant CSS Kurpie upodobał sobie występy w zawodach z cyklu Milko Mazury MTB. Adam kilkukrotnie meldował się na podium poszczególnych etapów.

Równie dobrze 11-latek radził sobie podczas cyklu Lotto Poland Bike Marathon. W wielkim finale Lotto Poland Bike Marathon - Warszawa Wawer zajął drugie miejsce w kategorii żaków, a wcześniej wygrał jeden z etapów, który został zorganizowany w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mieszkaniec miejscowości Lelis w strefie medalowej kończył także zawody rozgrywane w m.in. Białce Tatrzańskiej, Teodorowie, czy też Prostkach.

Adam Pac czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.758 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2023 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2023/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Partnerem plebiscytu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Odsłon: 1464
Komentarzy: 0
08:54, 08.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Jakub Tyska przyzwyczaił kibiców KS CK Troszyn do seryjnego zdobywania bramek. 20-latek w 2023 roku wzniósł swoją grę na jeszcze wyższy level.

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski to wojownik, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Reprezentant klubu Predator MMA Myszyniec ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański mimo 16 lat rozgrywa już drugi sezon w seniorskim zespole Trójki Ostrołęka. Wielki talent Seweryna eksplodował w 2023 roku.

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w szeregach Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Podopieczny senseia Radosława Grabowskiego rok 2023 zakończył jako medalista Mistrzostw Polski i Europy.

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy to wielki talent Uczniowskiego Klubu Sportowego Wojownik Ostrów Mazowiecka. Zawodnik prowadzony przez Waldemara Pecurę w 2023 roku zebrał kilka cennych skalpów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo