« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czy Bartosz Murach zostanie Sportowcem Roku?

Bartosz Murach w ostatnich latach zdominował rywalizację na ostrołęckich kortach. 24-latek w 2023 roku postanowił spróbować swoich sił m.in. na Półwyspie Iberyjskim.


Bartosz na korcie pojawił się pod koniec lutego, biorąc udział w dwóch turniejach rozgrywanych w Portugali: Torneio CT Braga Seniores I w Bradze i Vale do Sousa CUP (B) w Lousadzie. W pierwszym uległ dopiero w półfinale ósmej rakiecie portugalskiego rankingu. Z kolei w jeszcze mocniej obsadzonej Lousadzie przebrnął przez kwalifikacje i odpadł w pierwszej rundzie.

Po wyprawie do Portugalii postanowił powrócić na swoje podwórko i przypomnieć kto rozdaje karty na ceglanej nawierzchni w Ostrołęce.

Reklama

W okresie od czerwca do września wygrał trzy turnieje rozgrywane na kortach przy ulicy Hallera 10. Podczas Mazovia Cup w finale był lepszy od Rafała Palińskiego, wygrywając 6:2, 6:1. W Turnieju o Puchar prezesa OST o jego sile przekonał się Krzysztof Brakoniecki. Wynik starcia finałowego to 6:2, 6:3 dla Muracha. Wisienką na torcie był tryumf w turnieju MASTERS 2023, w którym bierze udział ośmiu najlepszych zawodników z rankingu. Murach rozbił w finale Rafała Wyrębka 6:1, 6:1.

W kolekcji Bartosza pojawił się także puchar za zwycięstwo w 2. Turnieju Grand Prix CT Zwierzyniec.

Bartosz Murach czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.752 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2023 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2023/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Partnerem plebiscytu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Odsłon: 1214
Komentarzy: 0
09:00, 08.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Jakub Tyska przyzwyczaił kibiców KS CK Troszyn do seryjnego zdobywania bramek. 20-latek w 2023 roku wzniósł swoją grę na jeszcze wyższy level.

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski to wojownik, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Reprezentant klubu Predator MMA Myszyniec ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański mimo 16 lat rozgrywa już drugi sezon w seniorskim zespole Trójki Ostrołęka. Wielki talent Seweryna eksplodował w 2023 roku.

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w szeregach Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Podopieczny senseia Radosława Grabowskiego rok 2023 zakończył jako medalista Mistrzostw Polski i Europy.

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy to wielki talent Uczniowskiego Klubu Sportowego Wojownik Ostrów Mazowiecka. Zawodnik prowadzony przez Waldemara Pecurę w 2023 roku zebrał kilka cennych skalpów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo