« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karol Rogoziński czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Karol Rogoziński się nie zatrzymuje. Za reprezentantem Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka kolejny, wspaniały sezon.


Karol po wygraniu poprzedniej edycji plebiscytu nie spoczął na laurach, a wręcz przeciwnie wziął się do jeszcze cięższej pracy chcąc udowodnić, że w pełni zasługuje na tytuł najpopularniejszego sportowca w regionie. Efekty jego starań mogliśmy zaobserwować podczas startów w 2023 roku.

Na początku marca w gablocie Rogozińskiego pojawiło się nowe trofeum. Podopieczny Dariusza Dąbrowskiego zajął pierwsze miejsce w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych na dystansie 5 km uzyskując czas 17:08:00. Najszybszy był również 2 kwietnia, kiedy to tryumfował w Ostrołęckim Biegu Papieskim na dystansie 3 kilometrów.

Reklama

Kilkanaście dni później podczas V Otwartych Akademickich Mistrzostw Łomży w Biegu Ulicznym na dystansie 10 km, na metę dobiegł jako drugi. W czerwcu mieszkaniec miejscowości Dzbenin cieszył się z kolejnego tytułu. Tym razem nie miał sobie równych podczas Biegu Kolejarza w Ostrołęce na dystansie 5 km.

Karol w tym sezonie postanowił także kilkukrotnie sprawdzić się w biegu na dystansie 800m i rezultaty, które osiągnął można uznać za niezwykle udane. 10 czerwca wygrał bieg na 800m z czasem 2:02,90s. podczas mityngu lekkoatletycznego odbywającego się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. 3 września w Memoriale Eugeniusza Lokajskiego w Warszawie zajął drugie miejsce w biegu na tym samym dystansie wykręcając czas 2:00,34 s.

Rogoziński w sezonie 2023 wygrał również Cross Szalonego Kurpsia w Ostrołęce na dystansie 5 km oraz zajął pierwsze miejsce w Biegu Po Rekord podczas Testu Coopera w Ostrołęce.

Reklama

Karol Rogoziński czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.764 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2023 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2023/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Partnerem plebiscytu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Odsłon: 3226
Komentarzy: 0
12:39, 09.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Jakub Tyska przyzwyczaił kibiców KS CK Troszyn do seryjnego zdobywania bramek. 20-latek w 2023 roku wzniósł swoją grę na jeszcze wyższy level.

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski to wojownik, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Reprezentant klubu Predator MMA Myszyniec ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański mimo 16 lat rozgrywa już drugi sezon w seniorskim zespole Trójki Ostrołęka. Wielki talent Seweryna eksplodował w 2023 roku.

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w szeregach Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Podopieczny senseia Radosława Grabowskiego rok 2023 zakończył jako medalista Mistrzostw Polski i Europy.

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy to wielki talent Uczniowskiego Klubu Sportowego Wojownik Ostrów Mazowiecka. Zawodnik prowadzony przez Waldemara Pecurę w 2023 roku zebrał kilka cennych skalpów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo