« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ola szósta w kraju

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięła udział w PZLA Halowych Mistrzostwach Polski U-18 i U-20 w skoku wzwyż. Aleksandra Dobkowska debiutowała w starszej kategorii wiekowej.
Podopieczna Bartosza Witkowskiego w najlepszej próbie uzyskała 162 cm i dało jej to szóste miejsce w kraju. Mistrzynią zostałą Eilia Twardowska, która zanotowała 172 cm. Co ciekawe, aż cztery zawodniczki zaliczyły takie same wyniki. Liczyła się jak najmnijesza ilość zaliczonych prób. Drugie miejsce wywalczyła Maja Słodzińska (UKS OSoT Szczecin), a trzecie Milena Patejuk (AML Słupsk).

Reklama

Ola, będzie lepiej. Głowa do góry! Trenerze - też!

Odsłon: 3383
Komentarzy: 1
09:48, 12.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

X Ostrołęcki Bieg Papieski. Zapisz się już dzisiaj

X Ostrołęcki Bieg Papieski. Zapisz się już dzisiaj

24 marca odbędzie się bieg, poprzez który uczestnicy będą chcieli i mogli oddać hołd wielkiemu Polakowi - św. Janowi Pawłowi II - patronowi Ostrołęki. Zmagania będą wiodły ulicami Startego Miasta. Uczestnicy będą mieli do pokonania trzykilometrową trasę.

Dobre występy przedstawicielu Clanu. Brąz Nowakowskiego

Dobre występy przedstawicielu Clanu. Brąz Nowakowskiego

Ekipa UKS-u Clan Ostrołęka udanie zaprezentowała się podczas Halowych Mistrzostw Mazowsza U-12 i U-14 w lekkiej atletyce. Zawody zorganizowane w warszawskiej hali Akademii Wychowania Fizycznego przez Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki zgromadziły bardzo licznie zawodników z całego Mazowsza.

Dobre wyniki i rekordy zawodniczek Siódemki

Dobre wyniki i rekordy zawodniczek Siódemki

Reprezentacja Siódemki Ostrołęka wystartowała podczas Mistrzostw Warszawy oraz Mazowsza U-14 w lekkiej atletyce. W Warszawie zaprezentowały się: Amelia Kordel, Katarzyna Suska, Laura Dąbrowska, Natasza Górska oraz Wiktoria Rutkowska.

Cichowska czwarta, Asztemborska piąta

Cichowska czwarta, Asztemborska piąta

Grupa zawodniczek trenera Michała Zawojka bardzo dobrej zaprezentowała się podczas Halowych Mistrzostw Warszawy i Mazowsza U-14. Zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki zanotowały optymistyczne rezultaty.

Budziłek z rekordem

Budziłek z rekordem

W ostatni weekend w hali Arena w Toruniu odbyły się 68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski seniorek i seniorów. W biegu na 3000 m wystąpiła jedyna reprezentantka Ostrołęki.

» Wasze komentarze

Anna @ 23:17, 12.02.2024r. IP: *.*.124.143

Gratulacje!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo