« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 lutego 2024 r., imieniny Romana, Oswalda, Cyryla

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czy Jakub Tyska zostanie Sportowcem Roku?

Jakub Tyska przyzwyczaił kibiców KS CK Troszyn do seryjnego zdobywania bramek. 20-latek w 2023 roku wzniósł swoją grę na jeszcze wyższy level.


Jakub pierwsze piłkarskie szlify zbierał w drużynie GUKS Orzeł Sypniewo. W 2017 roku przeniósł się do UKS SMS Łódź, ale szybko wrócił do Sypniewa. Jego dobra gra zaowocowała transferem do Makowianki Maków Mazowiecki. Tam rozwijał swoje umiejętności pod okiem Michała Złotkowskiego i gdy trener zdecydował się przenieść do ekipy KS CK Troszyn Tyska postanowił wykonać identyczny ruch. W Troszynie z miejsca stał się ulubieńcem lokalnych kibiców.

Zespół z Troszyna jest rewelacją rozgrywek IV Ligi mazowieckiej. KS CK przez większość rundy zimowej zajmował pozycję lidera tabeli, a ostatecznie przerwę w rozgrywkach spędzi na trzeciej lokacie. Bardzo duża w tym zasługa Jakuba Tyski. Zawodnik mogący występować na skrzydle oraz jako środkowy napastnik w 17 spotkaniach zdobył 10 bramek.

Reklama

Jakub Tyska czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.776 na numer 7168. Koszt wiadomości to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2023 w Regionie znajdziesz na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2023/. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich sportowców nominowanych do zaszczytnych tytułów i aktywnego wzięcia udziału w głosowaniu. Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 r. w sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Partnerem plebiscytu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Odsłon: 1258
Komentarzy: 0
10:31, 12.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Mikołaj Chojnowski to wojownik, w którym drzemie olbrzymi potencjał. Reprezentant klubu Predator MMA Myszyniec ma za sobą jeden z najlepszych sezonów w karierze.

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Seweryn Sypiański mimo 16 lat rozgrywa już drugi sezon w seniorskim zespole Trójki Ostrołęka. Wielki talent Seweryna eksplodował w 2023 roku.

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Czy Maciej Grabowski zostanie Sportowcem Roku?

Maciej Grabowski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w szeregach Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Podopieczny senseia Radosława Grabowskiego rok 2023 zakończył jako medalista Mistrzostw Polski i Europy.

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy rywalizuje o tytuł Sportowca Roku

Karol Borowy to wielki talent Uczniowskiego Klubu Sportowego Wojownik Ostrów Mazowiecka. Zawodnik prowadzony przez Waldemara Pecurę w 2023 roku zebrał kilka cennych skalpów.

Karol Rogoziński czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Karol Rogoziński czeka na wasze głosy w plebiscycie Sportowiec Roku

Karol Rogoziński się nie zatrzymuje. Za reprezentantem Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka kolejny, wspaniały sezon.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo