« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Moja Ostrołęka

Aktualności

AMP CUP 2024 już w najbliższy weekend

W pierwszy weekend marca hala widowiskowo - sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce znów będzie biało-niebieska. Akademia Młodego Piłkarza Ostrołęka będzie gospodarzem dwóch turniejów. W sumie zagra 18 zespołów.
W sobotę odbędzie się turniej rocznika 2017 o puchar firmy Ar-Trans Artura Długozimy. Na dwóch boiskach wystąpi 10 ekip, które zagrają systemem "każdy z każdym". Dzień później na parkiecie spotkają się zespoły złożone z zawodników urodzonych w 2015 roku. Rywalizacja będzie toczyć się o puchar firmy PIECAR Macieja Piekarskiego. W stawce będzie osiem zespołów, które zagrają na dwóch boiskach.

Reklama

- O zdrowie naszych małych sportowców zadba Vitmed24. Poczęstunek zapewnią wspaniali rodzice AMP oraz niezawodna Restauracja Natura - Paweł Buczek, szkoleniowiec Akademii Młodego Piłkarza.

W zmaganiach wezmą udział: 
- MKS Przasnysz
- Akademia Piłkarska "Progres" Białystok
- MKS Makowianka Maków Maz.
- FAS Orły Gminy Ełk
- Akademia Piłkarska Waleczni
- Kurpiowska Akademia Sportowa
- Akademia Piłkarska Lider
- MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
- Akademia Sportowa LELIS
- Piłkarskie Stowarzyszenie Football Dreams Passion
- KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka
- Klub Sportowy Jantar Ostrołęka
- Makowska Akademia Sportu

 

Odsłon: 6297
Komentarzy: 0
11:12, 28.02.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sobotnia radość troszynian w Raszynie?

Sobotnia radość troszynian w Raszynie?

Przed zespołem Michała Złotkowskiego spotkanie wyjazdowe. W sobotę o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozpocznie bój z KS-em Raszyn. Przed tygodniem rywale ulegli 0:1 Józefovii Józefów. Z kolei nasi zremisowali 1:1 z Oskarem Przysucha.

Narew. Jeśli chcą przedłużyć nadzieje, muszą wygrać

Narew. Jeśli chcą przedłużyć nadzieje, muszą wygrać

To bodaj najważniejszy mecz w tym sezonie dla Narwi. Ostrołęczanie, którzy zajmują trzecie miejsce w V lidze podejmą wicelidera - Makowiankę Maków Mazowiecki. W przypadku zwycięstwa gości, na dziewięć kolejek przed końcem rozgrywek, urośnia aż do dziesięciu punktów. 

ULKS zbije Kryształ? Rzekunianka powtórzy wyczyn Kurpika?

ULKS zbije Kryształ? Rzekunianka powtórzy wyczyn Kurpika?

Ale to będzie ciekawa kolejka. Przed tygodniem Kurpik Kadzidło pokonał 1:0 Wkrę Żuromin. Dla rywali była to pierwsza porażka w sezonie. Druga może zdarzyć się w sobotę. Tym razem wicelidera sprawdzi zespół z Rzekunia. ULKS Ołdaki jedzie do Glinojecka, zaś Kurpik zagra na obiekcie Konopianki.

Nasze ekipy powalczą o punkty w Klasie A

Nasze ekipy powalczą o punkty w Klasie A

Przed nami 18. kolejka w Klasie A. Jedyną ekipą, która zagra u siebie będzie Bartnik Myszyniec. Przed tygodniem zespół Adriana Wajdy zremisował 2:2 ze Świtem. Baranowianie jadą do Szreńska. Narew II wybiera się do Karolinowa, zaś GKS Łyse zawita na obiekt FC 2012 Różan.

Czy Turbina będzie niepokonana?

Czy Turbina będzie niepokonana?

Przed nami trzecia kolejka III edycji Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Dzisiaj na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza odbędzie się sześć spotkań.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo