« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Królowa Bartosik odwiedziła szefa Ostrołęki

W poniedziałek miało miejsce niecodzienne spotkanie utytułowanej lekkoatletki. Ewa Bartosik została zaproszona przez prezydenta Ostrołeki Łukasza Kulika. Zawodniczka reprezentującą barwy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro - Energetyka ma na koncie szereg tytułów.
W tym roku doświadczona zawodniczka zdobyła trzy medale we współzawodnictwie krajowym oraz pięć medali na szczeblu międzynarodowym podczas ostatnich Halowych Mistrzostw Europy Masters, które odbyły się w Toruniu. 

Reklama

- Pani Ewo, serdecznie gratuluję niesamowitych sukcesów i dziękuję za reprezentowanie naszego miasta na arenie międzynarodowej. Mam nadzieję, że nagroda, którą miałem zaszczyt Pani wręczyć, zachęci Panią do podejmowania kolejnych wyzwań sportowych oraz przyczyni się do Pani dalszych triumfów - mówi Łukasz Kulik, prezydent Ostrołęki.

Odsłon: 7316
Komentarzy: 0
10:24, 27.03.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Trzy zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięły udział w Mistrzostwach Polski LZS. We Włocławku zaprezentowały się podopieczne Bartosza Witkowskiego. 

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

W minioną sobotę w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w kategorii U-14 w lekkiej atletyce. W stawce pojawiła się czteroosobowa reprezentacja UKS-u Siódemka Ostrołęka. Nasze przedstawicielki spisały się bardzo dobrze.

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystąpiła w finale skoku w dal podczas mistrzostw Europy w Rzymie. Magdalena Bokun znalazła się w nim po zajęciu jedenastej pozycji w eliminacjach.

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Dzisiaj o godz. 20:50 w finale konkursu skoku w dal podczas mistrzostw Europy w lekkiej atletyce wystąpi Magdalena Bokun. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyła jedenaste miejsce w eliminacjach.

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

W minioną sobotę zawodnicy UKS-u Clan Ostrołęka uczestniczyli w Warszawskim Mityngu Ogólnopolskim na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego. Spisali się bardzo dobrze. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo