« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobkowska i Witkowski z nagrodami. Za dobrą pracę można otrzymać przyjemną płacę

Dzisiaj na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się Mazowiecka Gala Sportu z udziałem najlepszych zawodników i trenerów  z naszego województwa. Podczas ceremonii uhonorowano medalistów z Mazowsza oraz wręczono nagrody za wybitne osiągnięcia na arenie krajowej i międzynarodowej.
W gronie wyróżnionych nie zabrakło naszych klubowych przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. 5000 zł odebrała Aleksandra Dobkowska. 17-latka wywalczyła srebrny medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W Chorzowie w swojej najlepszej próbie uzyskała 168 cm. 

Reklama

Nagroda w wysokości 4000 zł odebrał również szkoleniowiec Oli - Bartosz Witkowski. Wielkie gratulacje.

Odsłon: 9764
Komentarzy: 1
17:24, 28.03.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rusiłowicz z drugim wynikiem w Polsce! Dobre występy Siódemki

Rusiłowicz z drugim wynikiem w Polsce! Dobre występy Siódemki

W ostatni weekend zawodnicy Siódemki startowali w Warszawie. Nasi przedstawiciele na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego zmagali się w Mistrzostwach Warszawy Dzieci, jak również w Mitingu Otwarcia Sezonu. Zanotowali bardzo dobre wyniki. 

Wysokie miejsca i rekordy ekipy UKS-u Clan (zdjęcia)

Wysokie miejsca i rekordy ekipy UKS-u Clan (zdjęcia)

Wysokie lokaty i rekordy życiowe to efekt startu zawodników UKS Clan Ostrołęka podczas Mistrzostw Warszawy U-12, U-14 i Mazowieckiego Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego U-18. Organizatorem zawodów był Warszawsko - Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

Rekordy ekipy z Ostrołęki!

Rekordy ekipy z Ostrołęki!

12 maja reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięła udział w zmaganiach Mazowieckiego Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego. Nasi zanotowali wiele wartościowych wyników.

Król Kazimierz Puławski. Niewiarygodny wyczyn 61-latka!

Król Kazimierz Puławski. Niewiarygodny wyczyn 61-latka!

Wyobraźcie sobie. Stajecie na starcie biegu i macie pokonać trasę w określonym czasie. Niby łatwe, ale jak dodam, że należy przemierzać kilometry w ciągu 24 godzin? Zadanie niesłychanie trudne. Zadanie dla twardzieli, a właśnie takiej rzeczy dokonał Kazimierz Puławski.

Dąbrowski wygrał na Pomorzu!

Dąbrowski wygrał na Pomorzu!

Kolejny sukces 34-latka rodem z Borawego. Mieszkaniec Rzekunia wziął udział w III Biegu Leśnika na dystansie 10 km. Podczas zmagań w gminie Wicko na Pomorzu okazał się najlepszy!

» Wasze komentarze

autor @ 22:48, 29.03.2024r. IP: *.*.50.246

Gratulacje dla Oli, należało się jej!! Niegratulacje dla Bartosza.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo