« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dobkowska i Witkowski z nagrodami. Za dobrą pracę można otrzymać przyjemną płacę

Dzisiaj na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się Mazowiecka Gala Sportu z udziałem najlepszych zawodników i trenerów  z naszego województwa. Podczas ceremonii uhonorowano medalistów z Mazowsza oraz wręczono nagrody za wybitne osiągnięcia na arenie krajowej i międzynarodowej.
W gronie wyróżnionych nie zabrakło naszych klubowych przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. 5000 zł odebrała Aleksandra Dobkowska. 17-latka wywalczyła srebrny medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W Chorzowie w swojej najlepszej próbie uzyskała 168 cm. 

Reklama

Nagroda w wysokości 4000 zł odebrał również szkoleniowiec Oli - Bartosz Witkowski. Wielkie gratulacje.

Odsłon: 5973
Komentarzy: 1
17:24, 28.03.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szybka Martyna Budziłek. Ale rekord!

Szybka Martyna Budziłek. Ale rekord!

W minioną sobotę w Ustce odbyły się mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 m. W zmaganiach kobiet wystąpiła zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Martyna Budziłek zaprezentowała się ze znakomitej strony.

Dąbrowski spełnionym sportowcem

Dąbrowski spełnionym sportowcem

Kolejny sukces 34-latka rodem z Borawego. Mieszkaniec Rzekunia wraz z kolegami zdobył drużynowe mistrzostwo Polski podczas zmagań na 10 000 m, które odbyły się w Ustce. To 20 medal w karierze Przemysława Dąbrowskiego. 

Ola na kadrze. Trenuje w Spale

Ola na kadrze. Trenuje w Spale

Utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka przygotowuje się do sezonu. Aleksandra Dobkowska przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej skoku wzyż.

Rusz się na Kurpiach w święta!

Rusz się na Kurpiach w święta!

Aktywność fizyczna w święta? Tak! To nie jest Prima Aprilis. Osoby związane z Projektem Radomir zapraszają już 1 kwietnia na leśne aktywności Łodziskach w gminie Lelis. - Rusz się od stołu i zabierz ze sobą rodzinę - mówi Robert Niedzwiecki.

Królowa Bartosik odwiedziła szefa Ostrołęki

Królowa Bartosik odwiedziła szefa Ostrołęki

W poniedziałek miało miejsce niecodzienne spotkanie utytułowanej lekkoatletki. Ewa Bartosik została zaproszona przez prezydenta Ostrołeki Łukasza Kulika. Zawodniczka reprezentującą barwy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro - Energetyka ma na koncie szereg tytułów.

» Wasze komentarze

autor @ 22:48, 29.03.2024r. IP: *.*.50.246

Gratulacje dla Oli, należało się jej!! Niegratulacje dla Bartosza.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo