« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ola na kadrze. Trenuje w Spale

Utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka przygotowuje się do sezonu. Aleksandra Dobkowska przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej skoku wzyż.

17-latka do 6 kwietnia będzie szlifowała swoją formę w Spale pod okiem Kazimierza Zięciny. Podopieczna Bartosza Witkowskiego przygotowuje się do sezonu letniego, a główną imprezą Oli będą mistrzostwa Polski U-20, które pod koniec lipca odbędą się w Radomiu.

Reklama

Nasza przedstawicielka legitymuje się następującymi rekordami życiowymi: w hali 168 cm, na stadionie 173 cm.

Odsłon: 2657
Komentarzy: 0
15:20, 02.04.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Szybka Martyna Budziłek. Ale rekord!

Szybka Martyna Budziłek. Ale rekord!

W minioną sobotę w Ustce odbyły się mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 m. W zmaganiach kobiet wystąpiła zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Martyna Budziłek zaprezentowała się ze znakomitej strony.

Dąbrowski spełnionym sportowcem

Dąbrowski spełnionym sportowcem

Kolejny sukces 34-latka rodem z Borawego. Mieszkaniec Rzekunia wraz z kolegami zdobył drużynowe mistrzostwo Polski podczas zmagań na 10 000 m, które odbyły się w Ustce. To 20 medal w karierze Przemysława Dąbrowskiego. 

Rusz się na Kurpiach w święta!

Rusz się na Kurpiach w święta!

Aktywność fizyczna w święta? Tak! To nie jest Prima Aprilis. Osoby związane z Projektem Radomir zapraszają już 1 kwietnia na leśne aktywności Łodziskach w gminie Lelis. - Rusz się od stołu i zabierz ze sobą rodzinę - mówi Robert Niedzwiecki.

Dobkowska i Witkowski z nagrodami. Za dobrą pracę można otrzymać przyjemną płacę

Dobkowska i Witkowski z nagrodami. Za dobrą pracę można otrzymać przyjemną płacę

Dzisiaj na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się Mazowiecka Gala Sportu z udziałem najlepszych zawodników i trenerów  z naszego województwa. Podczas ceremonii uhonorowano medalistów z Mazowsza oraz wręczono nagrody za wybitne osiągnięcia na arenie krajowej i międzynarodowej.

Królowa Bartosik odwiedziła szefa Ostrołęki

Królowa Bartosik odwiedziła szefa Ostrołęki

W poniedziałek miało miejsce niecodzienne spotkanie utytułowanej lekkoatletki. Ewa Bartosik została zaproszona przez prezydenta Ostrołeki Łukasza Kulika. Zawodniczka reprezentującą barwy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro - Energetyka ma na koncie szereg tytułów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo