« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 lipca 2024 r., imieniny Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ale to było ściganie (zdjęcia)

Dzisiaj odbyły się mistrzostwa Kurpi w kolarstwie MTB. W okolice Zagrody Kurpiowskiej w Kadzidle zjechało się wielu sympatyków dwóch kółek. W stawce było wielu tych, którzy chcieli rywalizować na wymagającym terenie.
Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia!

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Mistrzostwa Kurpi w kolarstwie MTB

Więcej zdjęć: Mistrzostwa Kurpi w kolarstwie MTB

Odsłon: 6004
Komentarzy: 1
16:52, 13.04.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy. Pojedziesz z nami?

Rodzinny Rajd Rowerowy. Pojedziesz z nami?

Kolejna obowiązkowa data w kalendarzu dla wszystkich miłośników rowerowych przygód! Przed nami drugi w tym roku Rodzinny Rajd Rowerowy, na który serdecznie zaprasza prezydent Ostrołęki Paweł Niewiadomski. Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca.

Mistrz Adam Pac! (zdjęcia)

Mistrz Adam Pac! (zdjęcia)

Wielki sukces zawodnika CSS Kurpie. Adam Pac wywalczył Puchar Polski w kolarstwie górskim MTB w Krynicy Zdrój. Wielkie gratulacje i uważnie będziemy przyglądać się jego poczynaniom. 

Adam Pac jedzie po złoto!

Adam Pac jedzie po złoto!

Zawodnik klubu kolarskiego CSS Kurpie realizuje swoje marzenia związane z rowerem. Adam Pac rozkręca się z wyścigu na wyścig. Nasz przedstawiciel pewnie zmierza po upragnione złoto w mistrzostwach Polski.

Po latach wraca Wyścig dookoła Kurpi! W niedzielę objazd trasy! Przyjedzie Cezary Zamana

Po latach wraca Wyścig dookoła Kurpi! W niedzielę objazd trasy! Przyjedzie Cezary Zamana

Już w niedzielę o godz. 10:00 wystartuje pierwszy objazd trasy wyścigu Tour de Kurpie. Trasą poprowadzi najlepszy kolarz końcówki lat XX wieku i początku XXI wieku, mistrz Polski, przełajowiec, szosowiec, organizator największego cyklu wyścigów MTB Mazovia i zwycięzca Tour de Pologne 2003 – Cezary Zamana.

Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Flagi

Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Flagi

2 maja odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Będzie to pierwszy Rodzinny Rajd Rowerowy w 2024 roku. Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak zapraszają do włączenia się w aktywne świętowanie Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

» Wasze komentarze

Kk @ 12:17, 15.04.2024r. IP: *.*.192.45

Fajne zawody. Szkoda ze juz mie ma szosowej czasowki

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo