« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski spełnionym sportowcem

Kolejny sukces 34-latka rodem z Borawego. Mieszkaniec Rzekunia wraz z kolegami zdobył drużynowe mistrzostwo Polski podczas zmagań na 10 000 m, które odbyły się w Ustce. To 20 medal w karierze Przemysława Dąbrowskiego. 
Nasz przedstawiciel zajął najwyższe miejsce w historii swoich startów na tym dystansie, kończąc rywalizację na dziewiątym miejscu w Polsce z czasem 30:28.57 s. To drugi najlepszy wynik w jego życiu. - Niezmiernie cieszy mnie również to, że razem z kolegami z klubu KS Prefbet-Sonarol zdobyliśmy drużynowe mistrzostwo Polski. To dla mnie niezwykłe uczucie, stanąć na podium po raz dwudziesty na mistrzostwach Polski. Spełniłem swoje marzenie - mówi.

Reklama

Dąbrowski przyznaje, że ten start układał się po jego myśli. - Udało mi się utrzymać równe tempo od początku do końca, co zaowocowało świetnym czasem na mecie. Co ciekawe, to mój pierwszy start w tym roku bez wcześniejszych przetarć przed mistrzostwami. Chciałbym serdecznie podziękować moim kolegom z drużyny, rodzinie oraz wszystkim kibicom, którzy byli ze mną na każdym etapie tego sportowego wyzwania. Wasze wsparcie jest dla mnie nieocenione! - dodaje.

Odsłon: 9949
Komentarzy: 0
11:18, 14.04.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Trzy zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięły udział w Mistrzostwach Polski LZS. We Włocławku zaprezentowały się podopieczne Bartosza Witkowskiego. 

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

W minioną sobotę w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w kategorii U-14 w lekkiej atletyce. W stawce pojawiła się czteroosobowa reprezentacja UKS-u Siódemka Ostrołęka. Nasze przedstawicielki spisały się bardzo dobrze.

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Magdalena Bokun walczy o Igrzyska Olimpijskie!

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystąpiła w finale skoku w dal podczas mistrzostw Europy w Rzymie. Magdalena Bokun znalazła się w nim po zajęciu jedenastej pozycji w eliminacjach.

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Magdalena Bokun walczy w finale. Oglądajcie!

Dzisiaj o godz. 20:50 w finale konkursu skoku w dal podczas mistrzostw Europy w lekkiej atletyce wystąpi Magdalena Bokun. Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wywalczyła jedenaste miejsce w eliminacjach.

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

Szymon z kolejnym nowym rekordem. Przemek w finale

W minioną sobotę zawodnicy UKS-u Clan Ostrołęka uczestniczyli w Warszawskim Mityngu Ogólnopolskim na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego. Spisali się bardzo dobrze. 

» Wasze komentarze

ReklamaNajnowsze wideo