« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dąbrowski spełnionym sportowcem

Kolejny sukces 34-latka rodem z Borawego. Mieszkaniec Rzekunia wraz z kolegami zdobył drużynowe mistrzostwo Polski podczas zmagań na 10 000 m, które odbyły się w Ustce. To 20 medal w karierze Przemysława Dąbrowskiego. 
Nasz przedstawiciel zajął najwyższe miejsce w historii swoich startów na tym dystansie, kończąc rywalizację na dziewiątym miejscu w Polsce z czasem 30:28.57 s. To drugi najlepszy wynik w jego życiu. - Niezmiernie cieszy mnie również to, że razem z kolegami z klubu KS Prefbet-Sonarol zdobyliśmy drużynowe mistrzostwo Polski. To dla mnie niezwykłe uczucie, stanąć na podium po raz dwudziesty na mistrzostwach Polski. Spełniłem swoje marzenie - mówi.

Reklama

Dąbrowski przyznaje, że ten start układał się po jego myśli. - Udało mi się utrzymać równe tempo od początku do końca, co zaowocowało świetnym czasem na mecie. Co ciekawe, to mój pierwszy start w tym roku bez wcześniejszych przetarć przed mistrzostwami. Chciałbym serdecznie podziękować moim kolegom z drużyny, rodzinie oraz wszystkim kibicom, którzy byli ze mną na każdym etapie tego sportowego wyzwania. Wasze wsparcie jest dla mnie nieocenione! - dodaje.

Odsłon: 9597
Komentarzy: 0
11:18, 14.04.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rusiłowicz z drugim wynikiem w Polsce! Dobre występy Siódemki

Rusiłowicz z drugim wynikiem w Polsce! Dobre występy Siódemki

W ostatni weekend zawodnicy Siódemki startowali w Warszawie. Nasi przedstawiciele na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego zmagali się w Mistrzostwach Warszawy Dzieci, jak również w Mitingu Otwarcia Sezonu. Zanotowali bardzo dobre wyniki. 

Wysokie miejsca i rekordy ekipy UKS-u Clan (zdjęcia)

Wysokie miejsca i rekordy ekipy UKS-u Clan (zdjęcia)

Wysokie lokaty i rekordy życiowe to efekt startu zawodników UKS Clan Ostrołęka podczas Mistrzostw Warszawy U-12, U-14 i Mazowieckiego Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego U-18. Organizatorem zawodów był Warszawsko - Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

Rekordy ekipy z Ostrołęki!

Rekordy ekipy z Ostrołęki!

12 maja reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięła udział w zmaganiach Mazowieckiego Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego. Nasi zanotowali wiele wartościowych wyników.

Król Kazimierz Puławski. Niewiarygodny wyczyn 61-latka!

Król Kazimierz Puławski. Niewiarygodny wyczyn 61-latka!

Wyobraźcie sobie. Stajecie na starcie biegu i macie pokonać trasę w określonym czasie. Niby łatwe, ale jak dodam, że należy przemierzać kilometry w ciągu 24 godzin? Zadanie niesłychanie trudne. Zadanie dla twardzieli, a właśnie takiej rzeczy dokonał Kazimierz Puławski.

Dąbrowski wygrał na Pomorzu!

Dąbrowski wygrał na Pomorzu!

Kolejny sukces 34-latka rodem z Borawego. Mieszkaniec Rzekunia wziął udział w III Biegu Leśnika na dystansie 10 km. Podczas zmagań w gminie Wicko na Pomorzu okazał się najlepszy!

» Wasze komentarze

ReklamaNajnowsze wideo