« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 25 lipca 2024 r., imieniny Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Moja Ostrołęka

Aktualności

Licealiści z pucharem Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki (zdjęcia)

W hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki. W zmaganiach wzięło udział dziewięć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. 


 

 

Do grupy A przydzielono: I Liceum Ogólnokształcące, III Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Zawodowych nr 2, Zespół Szkół Zawodowych nr 4 oraz I Liceum Ogólnokształcące CN-B. O zwycięstwo w grupie B rywalizowały: II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Zespół Szkół Zawodowych nr 3, II Społeczne Liceum Ogólnokształcące.

Reklama

Od początku turnieju margines błędu był praktycznie zerowy. Wyniki grupowe decydowały o przydzieleniu do spotkań o poszczególne miejsca. W finale zagrali zwycięzcy grupy A – III LO, a także triumfatorzy grupy B – ZSZ nr 1. Puchar za pierwsze miejsce do szkolnej gabloty zabrali reprezentanci III LO, którzy w dwóch setach rozprawili się z przeciwnikami.

Ogromne emocje towarzyszyły spotkaniu o brązowy medal. O zwycięstwie zadecydował tie-break, w którym więcej spokoju zachowali siatkarze II LO. Ekipa I LO ukończyła zawody tuż za podium. Na piątej lokacie uplasowali się uczniowie ZSZ nr 3, którzy pokonali 2:0 ZSZ nr 2. Siódme miejsce padło łupem II SLO, ósmą pozycję zajął ZSZ nr 4, a stawkę drużyn zamknęło I LO CN-B.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, a do laureatów trzech pierwszych miejsc powędrowały również puchary. Upominki otrzymali także opiekunowie wszystkich drużyn. Bohaterów wydarzenia udekorowali: dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Mariusz Popielarz, prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki Urszula Remiszewska.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Licealiści z pucharem Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Licealiści z pucharem Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki (zdjęcia)

Odsłon: 7409
Komentarzy: 0
12:57, 19.04.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Grzegorz Łomacz w składzie na igrzyska

Grzegorz Łomacz w składzie na igrzyska

Po długim oczekiwaniu Nikola Grbić, serbski selekcjoner reprezentacji Polski siatkarzy, wreszcie ujawnił skład drużyny na zbliżające się letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Dla nas najważniejsze, że w składzie biało-czerwonych jest ostrołęczanin. Przed Grzegorzem Łomaczem kolejny wielki turniej.

Czas na Polówkę! Będzie się działo. Mamy ważny apel! (zdjęcia)

Czas na Polówkę! Będzie się działo. Mamy ważny apel! (zdjęcia)

Czekacie na Polówkę? To już VIII edycja turnieju piłki siatkowej na trawie. W tym roku zmagania odbędą się 10 sierpnia o godz. 14:00 na boisku zlokalizowanym w Obierwi. Jak zawsze nie zabraknie również atrakcji dla każdego.

Siatkarze podejmą rękawice

Siatkarze podejmą rękawice

SPS Volley Ostrołęka nie zaliczy minionego sezonu do udanych. Ekipa Arkadiusza Piasty nie zdołała utrzymać się w gronie drugoligowców. Co dalej z naszymi siatkarzami. Władze klubu wydały oświadczenie.

Olimp wicemistrzem. Rejmanowski i Lendzioszek z nagrodami (zdjęciaa)

Olimp wicemistrzem. Rejmanowski i Lendzioszek z nagrodami (zdjęciaa)

11 zespołów wzięło udział w XVII Memoriale Arkadiusza Gołasia, ostrołęckiego olimpijczyka z Aten, siatkarza o "stratosferycznym zasięgu". W dwudniowych zmaganiach najlepszy okazał zespół KS Metro Warszawa I, wygrywając po bardzo zaciętym spotkaniu mecz finałowy 2:1 z gospodarzami turnieju  - zespołem trener Edyty Zyśk UKS- Olimp Ostrołęka I.

Mamy złoto. Zyśk: Jestem dumna z chłopaków (zdjęcia)

Mamy złoto. Zyśk: Jestem dumna z chłopaków (zdjęcia)

Wielki sukces siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. To drugi złoty medal mistrzostw Mazowsza w piłce siatkowej w tym roku dla tej placówki. Tym razem reprezentacja szkoły z rocznika 2009 i młodsi - wychowankowie trener Edyty Zyśk (kategoria młodzik) zwyciężyła w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo