« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Licealiści z pucharem Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki (zdjęcia)

W hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki. W zmaganiach wzięło udział dziewięć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. 


 

 

Do grupy A przydzielono: I Liceum Ogólnokształcące, III Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Zawodowych nr 2, Zespół Szkół Zawodowych nr 4 oraz I Liceum Ogólnokształcące CN-B. O zwycięstwo w grupie B rywalizowały: II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Zespół Szkół Zawodowych nr 3, II Społeczne Liceum Ogólnokształcące.

Reklama

Od początku turnieju margines błędu był praktycznie zerowy. Wyniki grupowe decydowały o przydzieleniu do spotkań o poszczególne miejsca. W finale zagrali zwycięzcy grupy A – III LO, a także triumfatorzy grupy B – ZSZ nr 1. Puchar za pierwsze miejsce do szkolnej gabloty zabrali reprezentanci III LO, którzy w dwóch setach rozprawili się z przeciwnikami.

Ogromne emocje towarzyszyły spotkaniu o brązowy medal. O zwycięstwie zadecydował tie-break, w którym więcej spokoju zachowali siatkarze II LO. Ekipa I LO ukończyła zawody tuż za podium. Na piątej lokacie uplasowali się uczniowie ZSZ nr 3, którzy pokonali 2:0 ZSZ nr 2. Siódme miejsce padło łupem II SLO, ósmą pozycję zajął ZSZ nr 4, a stawkę drużyn zamknęło I LO CN-B.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, a do laureatów trzech pierwszych miejsc powędrowały również puchary. Upominki otrzymali także opiekunowie wszystkich drużyn. Bohaterów wydarzenia udekorowali: dyrektor ostrołęckiej delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Mariusz Popielarz, prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki Urszula Remiszewska.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Licealiści z pucharem Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki (zdjęcia)

Więcej zdjęć: Licealiści z pucharem Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki (zdjęcia)

Odsłon: 6813
Komentarzy: 0
12:57, 19.04.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mamy złoto. Zyśk: Jestem dumna z chłopaków (zdjęcia)

Mamy złoto. Zyśk: Jestem dumna z chłopaków (zdjęcia)

Wielki sukces siatkarzy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. To drugi złoty medal mistrzostw Mazowsza w piłce siatkowej w tym roku dla tej placówki. Tym razem reprezentacja szkoły z rocznika 2009 i młodsi - wychowankowie trener Edyty Zyśk (kategoria młodzik) zwyciężyła w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

Nasza perełka w kadrze. Lendzioszek jedzie do Kielnarowej

Nasza perełka w kadrze. Lendzioszek jedzie do Kielnarowej

Zawodnik Olimpu Ostrołęka został powołany do kadry Mazowsza chłopców na Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich w siatkówce. Zmagania odbędą się od 17 do 19 maja w Kielnarowej. 

Ekipa Edyty Zyśk mistrzem województwa! (zdjęcia)

Ekipa Edyty Zyśk mistrzem województwa! (zdjęcia)

Siatkarze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce wywalczyli złote medale podczas mistrzostw Mazowsza w mini siatkówce. Dokonali tego podopieczni Edyty Zyśk z oddziału mistrzostwa sportowego. 

Cała Polska płakała gdy Arek odszedł do Pana. Dzisiaj skończyłby 43 lata

Cała Polska płakała gdy Arek odszedł do Pana. Dzisiaj skończyłby 43 lata

Arkadiusz Gołaś urodził się w Przasnyszu, ale całą swoje dzieciństwo spędził w Ostrołęce. W wieku 10 lat rozpoczął swoją przygodę z siatkówką w Szkole Podstawowej nr 7. Siatkarz przyszedł na świat 10 maja 1981 roku. Dzisiaj obchodziłby 43 urodziny.

Znamy najlepszych pod siatką. Kto był najlepszy? (zdjęcia)

Znamy najlepszych pod siatką. Kto był najlepszy? (zdjęcia)

Urszula Kosek była organizatorką zmagań siatkarskich dla dzieci z klas IV. W środę osiem zespołów walczyło w Finale Małych Gier w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. Najlepsi okazali się przedstawiciele z Czerwina. Cykl turniejów powstał przy współpracy Rady Osiedla Parkowe, OTPS Nike Ostrołęka.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo