Poniedziałek, 13 maja 2024 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Olek Dmochowski strzelił w urodziny. I to trzy razy!

Rzekunianka Rzekuń powetowała sobie ubiegłotygodniową porażkę 0:3 z Wkrą Żuromin. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego ograli 3:1 Konopiankę Konopki. Bohaterem został solenizant - Aleksander Dmochowski.

Gracze rzekunian przyszedł na świat dokładnie 22 lata temu. W dzisiejszym starciu skompletował hat-tricka. - Trzy gole w jednym meczu smakują wybornie, ale już w dniu urodziny to wyjątkowa sprawa - mówi Olek.

Jak przyznaje, pierwsza połowa była wyrównana. - Po przerwie przejęliśmy inicjatywę. Zdobyliśmy gole, a goście obejrzeli dwie czerwone kartki - dodaje.

100 lat!

Odsłon: 5961
17:49, 27.04.2024r.

Orz. No cóż...

Czy porażka w Przasnyszu przekreśla szansę zespołu Bartosza Działaka w wyścigu o Klasę A? Na pięć kolejek przed końcem nasi tracą pięć punktów do Pełty Karniewo oraz Mazowsza Jednorożec.

Grali w piłkę, ale wygrał Kuba (zdjęcia)

W Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej nie było przegranych. Wygrali wszyscy, a przede wszystkim Kubuś z Olszewki w gminie Lelis. Do końca zbiórki brakowało już niewiele, więc pomagali: piłkarze, kibice, rodzina, znajomi i przyjaciele. To był piękny finał zbiórki „Winda dla Jakuba” w Obierwi. To Kuba jest największym zwycięzcą wydarzenia, dlatego organizatorzy wręczyli mu pamiątkowy puchar.

Pomogli Kubusiowi. Znamy kwotę! (zdjęcia)

LZS Obierwia, AP Lelis, Drwalex Białobiel, LZS Łęg Przedmiejski, SBZ Moto, Czarnia, Chudek, Tamers Olszewo-Borki to drużyny które zagrały w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej w kategorii open. Wydarzenie odbyło się na Orliku w Obierwi. Bohaterem był Jakub, dla którego zbierano pieniądze na budowę windy.

Rzekunianka ograła Sonę! (zdjęcia)

Może początek rundy nie był najlepszy w wykonaniu zespołu z Rzekunia, ale im dłużej trwa runda, Rzekunianka rozkręca się. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego umocnili się na piątej pozycji w Klasie Okręgowej.

Za miesiąc zostanie tatusiem. Kiedy gracz Narwi przejdzie do historii?

Przed zespołem z Ostrołęki jeszcze sześć kolejek w V lidze. Gracze Narwi pogodzili się, że nie będzie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, ale jeden z nich może dokonać wielkiej rzeczy.

666 @ 19:45, 27.04.2024r. IP: *

Pierwsza połowa tragiczna ale na szczęście druga to popis gospodarzy. Jeżeli będą tak grali w następnych meczach to kibice będą usatysfakcjonowani. Powodzenia.

Gmina Rzekuń @ 07:48, 28.04.2024r. IP: *.*.64.37