« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 czerwca 2024 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szybka wygrana Marcela. Piersa: Rywal przyjmował kolana na głowę. Porozbijałem go

Marcel Piersa nie miał problemów, by wywalczyć awans do półfinału mistrzostw Polski w formule K1. Przedstawiciel Ostrołęka Fight Academy triumfował już w pierwszej rudzie. Przed podopiecznym Arkadiusza Ludwiczaka kolejna misja.


Dzisiaj nie miał problemów z rywalem z Pretorium Poznań. - Walka trwała niecałą rundę. Zakończyła się pod sam koniec pierwszej odsłony. Od pierwszy sekund kontrolowałem przebieg rywalizacji. Rywal przyjmował kolana na głowę. Porozbijałem go. Był trzykrotnie liczony, co oznaczało zakończenie starcia - mówi Marcel Piersa.

Reklama

Zawodnik Ostrołęka Fight Academy walczy w grupie juniorów starszych do 67 kg. W niedzielę o godz. 6 ma wagę kontrolną. Walkę półfinałową stoczy około godz. 9:15.

 

Trzymamy kciuki!

Odsłon: 7965
Komentarzy: 2
22:26, 27.04.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

31 medali na 8 tatami!

31 medali na 8 tatami!

Znakomity sukces przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce. Podczas Warszawskiej Ligi Kuma Judo w Starych Babicach nasi przedstawiciele wywalczyli aż 31 medali w gronie ponad 500 zawodników, którzy walczyli na 8 tatami.

Dądera mistrzem. Prusiński ma srebro. Śliwka, Nalewajk, Gorzęba, Mieczkowska, Nalewajk z brązem

Dądera mistrzem. Prusiński ma srebro. Śliwka, Nalewajk, Gorzęba, Mieczkowska, Nalewajk z brązem

Reprezentacja Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate wystąpiła w Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate. Co ciekawe, wszyscy nasi reprezentanci stanęli na podium!

Lena Wiktorska, Małgorzata Kozłowska i Karol Kozłowski mają kwalifikację na mistrzostwa Europy!

Lena Wiktorska, Małgorzata Kozłowska i Karol Kozłowski mają kwalifikację na mistrzostwa Europy!

W minioną sobotę ekipa Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate wybrała się do Skarżyska - Kamiennej, gdzie odbyły się eliminacje do tegorocznych Mistrzostw Europy Kadetów, Młodzieżowców i Seniorów, które tym razem odbędą się pod koniec października we Wrocławiu. Silna obsada (164 zawodników i zawodniczek z całej Polski) i wysoki poziom sportowy nie przeszkodziły naszym karatekom zdobyć trzy kwalifikacje do startu w ME. 

Marcel zaczął od wygranej!

Marcel zaczął od wygranej!

Zawodnik Ostrołęka Fight Academy ma za sobą pierwszą walkę podczas 29 Hungarian Kickboxing World Cup. Podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka rozpoczął rywalizację od starcia z rywalem z Bułgarii.

Mistrzu Marcelu podbij Węgry! Piersa: Plan jest taki, by wygrać cały turniej. Trzymajcie kciuki

Mistrzu Marcelu podbij Węgry! Piersa: Plan jest taki, by wygrać cały turniej. Trzymajcie kciuki

Przed Marcelem Piersą poważny sprawdzian. Zawodnik Ostrołęka Fight Academy weźmie udział w 29 Hungarian Kickboxing World Cup. Liczymy na dobry występ naszego mistrza. Podopieczny Arkadiusz Ludwiczaka ma szansę na wielkie rzeczy.

» Wasze komentarze

Masakra @ 22:55, 27.04.2024r. IP: *.*.114.106

Straszne!!!!
Przyjmował kolana na głowę i to jest sport?!?!?!

Jak walki niewolników

Do Masakra @ 08:10, 28.04.2024r. IP: *

To jest sport dla najtrwardszych

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo