« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Super start podopiecznego Witkowskiego

Rafał Frąszczak zaliczył bardzo dobry start sezonu. Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka zaprezentował się podczas mitingu w Olsztynie. Zawodnik urodzony w 2009 roku mierzył się w dwóch konkurencjach.
Podopieczny Bartosza Witkowskiego w biegu na 100 m uzyskał wynik 11,41 s (3,0 wiatr) oraz 17,26 s (0,7 wiatr) na 150 m. Szkoda, że wynik na 100 m został uzyskany przy nieregulaminowym wietrze (dopuszczalny 2,0). Taki rezultat dałby mu już przepustkę na wrześniowe Mistrzostwa Polski U-16. 

Reklama

W biegu na 150 m wynik to jego rekord życiowy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne starty Rafała, oby z dopuszczalnym wiatrem.

Odsłon: 2589
Komentarzy: 0
10:42, 07.05.2024r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

On wygrywa lub wygrywa. No i też wygrywa

On wygrywa lub wygrywa. No i też wygrywa

Przemysław Dąbrowski ma na koncie kolejne zwycięstwo. 34-latek rodem z Borawego okazał się najlepszy w XXXVII Biegu Stolmenów w Gniewinie! Mieszkaniec Rzekunia zaliczyl dziesiąte zwycięstwo w pierwszej części sezonu. 

Debiuty i rekordy ekipy UKS-u Clan

Debiuty i rekordy ekipy UKS-u Clan

Przedstawiciele UKS-u Clan Ostrołęka wzięli udział w Mistrzostwach Mazowsza w kategorii U-14. W zmaganiach w Teresinie zaprezentowali się sportowcy urodzeni w 2011 i 2012 roku. Organizatorem mistrzostw był Warszawsko - Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki oraz gmina Teresin.

Zofia, Zuzia i Mateusz jadą do Włocławka

Zofia, Zuzia i Mateusz jadą do Włocławka

W dniach 22-23 czerwca we Włocławku odbędzie się Ogólnopolski Finał Lekkoatletyki dla każdego Nestle Cup 2024, którego organizatorem i koordynatorem jest Polski Związek Lekkiej Atletyki. Wystartują nasi. 

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Ola, Daria i Alicja startowały we Włocławku

Trzy zawodniczki Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięły udział w Mistrzostwach Polski LZS. We Włocławku zaprezentowały się podopieczne Bartosza Witkowskiego. 

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

Kordel mistrzynią. Jabłońska z brązem!

W minioną sobotę w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w kategorii U-14 w lekkiej atletyce. W stawce pojawiła się czteroosobowa reprezentacja UKS-u Siódemka Ostrołęka. Nasze przedstawicielki spisały się bardzo dobrze.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaNajnowsze wideo