Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Niesamowita bramka strzelona prawidłowo? (wideo)

Golkiper Bartnika Artur Warych
Sędzia główny Sebastian Załęski

Derbowe spotkanie Kurpika Kadzidło z Bartnikiem Myszyniec zakończyło się podziałem punktów. Kibice na stadionie przy ulicy Sportowej obejrzeli aż osiem bramek, ale najwięcej emocji wzbudza bramka zdobyta w doliczonym czasie gry przez Radosława Szurnickiego.

Golkiper Kurpika Kadzidło oddał strzał z ponad połowy boiska lokując piłkę w bramce strzeżonej przez Artura Warycha, który minął się z piłką. Sędzia główny spotkania Sebastian Załęski uznał gola strzelonego z rzutu wolnego pośredniego uznając, źe bramkarz przy interwencji miał kontakt z piłką. Czy tak rzeczywiście było?

Całą sytuację możemy prześledzić na nagraniu, które prezentujemy dzięki uprzejmości radnego Macieja Kleczkowskiego, który prowadził transmisję na swoim Facebookowym profilu. Jak oceniacie całą sytuację i czy bramka zdobywa przez Radosława Szurnickiego została zaliczona prawidłowo?

O golu strzelonym przez zawodnika Kurpika Kadzidło informują dzisiaj ogólnopolskie media. Derbowe spotkanie w Kadzidle na stadionie przy ulicy Sportowej zostało przedłużone aż o dziewięć minut!

Spotkanie Kurpika Kadzidło z Bartnikiem Myszyniec zakończyło się remisem 4:4. Więcej o meczach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka oraz aktualna tabela w dziale Piłka nożna.

Odsłon: 13688
Komentarzy: 23
15:14, 26.09.2017r.

Rzekunianka po raz dwunasty (zdjęcia)

Piłkarze Bartłomieja Jezierskiego potrafili odwrócić losy spotkania. Rzekunianka po pierwszej połowie przegrywała 0:1. Później ekipa wzięła się do roboty. Nasi zdobyli trzy bramki. Bohaterem był Aleksander Dmochowski, który w dniu meczu obchodził 22. urodziny.

ULKS zatrzymany (zdjęcia)

Piłkarze z Ołdaki mieli na koncie dwie wygrane z rzędu. Podopieczni Andrzeja Laskowskiego pokonali 6:0 GKS Gumino oraz przed tygodniem 3:1 Kryształ Glinojeck. Co ważne, oba triumfy odnieśli na wyjazdach.

Olek Dmochowski strzelił w urodziny. I to trzy razy!

Rzekunianka Rzekuń powetowała sobie ubiegłotygodniową porażkę 0:3 z Wkrą Żuromin. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego ograli 3:1 Konopiankę Konopki. Bohaterem został solenizant - Aleksander Dmochowski.

Mamy fotki z meczu KS CK Troszyn - Wilga Garwolin (zdjęcia)

Zespół KS CK wygrał po raz siedemnasty w sezonie, a dziesiąty w roli gospodarzy. Podopieczni Michała Złotkowskiego utrzymują się w czołówce IV ligi. W sobotnim spotkaniu poradzili sobie z Wilgą Garwolin.

Troszynianie nie zamierzają się zatrzymywać (zdjęcia)

Ch.. Nie portal @ 15:36, 26.09.2017r. IP: *.*.180.37

Gdyby wasza kochana koronka taka bramke strzeliła to byscie do tvn 24 wysłali nagranie i nawet byscie nie wątpili czy słusznie strzelona.

Ept... @ 15:39, 26.09.2017r. IP: *.*.224.101

Czy tylko ja widze lansowanie p. Kleczkowskiego przez MO ? Wybory juz za rok :)

Widać @ 15:58, 26.09.2017r. IP: *.*.4.61

Widać ewidentnie że bramkarz nie dotknął Piłki!

no no @ 16:15, 26.09.2017r. IP: *.*.31.137

Widać nawet na tym filmiku, że bramkarz nie miał kontaktu z piłką.

Aaaa @ 16:20, 26.09.2017r. IP: *.*.162.166

Drugi karny mocno naciagniety dla bartnika..... a bramkarz miał kontakt z piłką dotknął palcami

ojoj @ 16:37, 26.09.2017r. IP: *.*.125.42

Wyraźnie widać, że bramka nie powinna zostać uznana? Tak doświadczony sędzia popełnił taki błąd? A gdzie był liniowy w tej akcji? Główny nawet nie spojrzał w jego kierunku...?

liniowy @ 16:47, 26.09.2017r. IP: *.*.255.220

Ciekawe, co na to nasz kochany związek, jak oceni nagranie?

Ciekawy @ 16:50, 26.09.2017r. IP: *.*.165.145

Poszukajcie prawdy, musi być porządek.

Shatow @ 17:53, 26.09.2017r. IP: *.*.235.39

Jestem za świtem ale bartników powinny zostać oddane 3punkt a sędzia upomniany.takie błędy w takim momencie nie mogą mieć miejsca nawet w serie a

kibic @ 18:22, 26.09.2017r. IP: *.*.67.217

jakby bramka nie była prawidłowo strzelona, to zawodnicy Bartnika od razu by zaczęli protestować, widocznie bramkarz miał kontakt z piłką. Teraz próbują szukać dziury w całym

Do kibic @ 18:29, 26.09.2017r. IP: *.*.163.163

Tak naprawdę to nikt nie zwrocil uwagi ze byl to rzut wolny pośredni. Dopiero na filmiku to wszystko bylo widac

Jaka @ 18:39, 26.09.2017r. IP: *.*.235.39

Sędzia od razu po bramce zakończył mecz a wszyscy z bartnika do niego podbiegli ,że mecz trwał prawie 100minut a doliczył 5 i że był to wolny pośredni. Na stronie bartnika przy poście o bramce na 4-4jest filmik gdzie widać faul (nakładka )i wolny pośredni ,sędzia ręką w górze . . 3pkt dla bartnika moim zdaniem...

ktoś @ 18:48, 26.09.2017r. IP: *.*.86.7

Doliczył 5 minut ale w tych 5 minutach były faule, zmiana jedna co najmniej, wiec przedłużył, proste ;> Nie umiejętność pogodzenia się z przegraną z powodu czyjegoś błędu a nie swojego, przykre :/

Lol @ 18:55, 26.09.2017r. IP: *.*.107.92

To jest wolny. Bramkarz ma prawo strzelić bez kontaktu drugiego bramkarza mimo wszystko.

Do lol @ 18:58, 26.09.2017r. IP: *.*.163.163

Poczytaj pierw przepisy

Do ktoś @ 19:09, 26.09.2017r. IP: *.*.165.145

Jaka przegrana? Kto przegrał mecz?

Do lol 2 @ 19:19, 26.09.2017r. IP: *.*.235.39

Zobacz akcje od początku na stronie bartnika na FB albo Macieja kleczkowskieiego. Była nakładka , a taki faul podobnie jak spalony ,to rzut wolny pośredni. Przy odgwizdaniu przewinienia ręką sędziego cały czas była w górze.

Do ch... bez mózgu @ 19:40, 26.09.2017r. IP: *

Nasza kochana korona strzeliła taką właśnie bramkę kilkadziesiąt godzin wcześniej strzelił ją obrońca w roczniku 2002 a o wiele ładniejsza z pod połowy także padła tydzień wcześniej w B klasowym meczu korony i nie krzyczymy ani się nie chwalimy tym gdyż u nas staje się to codziennością. Pozdrawiam cię ktosiu z nikąd.

Kibic @ 20:08, 26.09.2017r. IP: *.*.237.163

Obejrzałem kilka razy daną sytuacje i bramka nie powinna byc uznana a co najgorsze mecz sedziował sedzia drugoligowy. Myszyniec został skrzywdzony ale punktów nie odzyskaja a jedynie moga napisac do zwiazku pismo z materialem filmowym i zarzad wobec sedziego podejmie odpowiednie kroki.

b @ 20:11, 26.09.2017r. IP: *.*.31.49

Korona ma specjalne względy, wiadomo dlaczego :)

Aaaa @ 22:03, 26.09.2017r. IP: *.*.101.65

Bramka prawidłowo uznana bramkarz dotknął. .. karny nieprawidłowo podyktowany

Jjj @ 22:48, 26.09.2017r. IP: *.*.177.227

Wiadomo ze każdy powie ze nie dotknął,bo tu nic nie widać,ale kto był na murawie i kto blisko siedział tej bramki to wie jak było pozdro...

Znawca przepisów @ 16:19, 28.09.2017r. IP: *.*.4.41

Urywek z meczu nie może być dowodem do rozstrzygnięcia sporej sytuacji i sędziowie dobrze o tym wiedzą. Tylko trener myszynca o tym nie wie.