« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk: Chciałbym powrócić na ring jak najszybciej

Przemysław Zyśk odniósł dziewiąte zwycięstwo na zawodowym ringu i czeka na kolejną propozycję walki. Wychowanek Victorii pokazał, że jego dyspozycja i pewność siebie w ringu z każdym kolejnym miesiącem treningów rośnie i nie osiągnęła jeszcze szczytu.


W pojedynku otwierającym kartę walk gali KnockOut Boxing 5 w Gliwicach w miniony weekend Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Igora Faniyana (16-17-3, 8 KO). Po walce potrafił krytycznym okiem spojrzeć na to, czego dokonał w ringu.

Reklama

 

- Nie było tragedii, nie było źle, ale mogło być zawsze lepiej - stwierdził w rozmowie z dziennikarzami tuż po walce Przemysław Zyśk. - W 50 procentach było dobrze. Mogłem tę walkę inaczej zakończyć, mogłem inaczej boksować, ale nie potrzebnie stawałem. To był największy minus w tej walce.

 

Wiele wskazuje na to, że kolejna oferta walki przez Przemysława Zyśka może pojawić się na początku 2019 roku. Sam zainteresowany pali się już do kolejnej walki.
- Myślę, że tak w przyszłym roku na początku, chciałbym oczywiście jak najszybciej - mówił w rozmowie z ringpolska.pl wychowanek ostrołęckiej Victorii. - Teraz sobie zrobię mały odpoczynek, bo naprawdę trenowałem cały rok. Cały czas praca, z pracy na trening, z treningu do pracy i tak na okrągło przez cały rok. Nie odpocząłem, nigdzie nie byłem, nie poleżałem, więc chyba mi się należy.


Łubudu

Więcej o sobotniej walce Przemysława Zyśka w naszym serwisie sportowym w dziale Sporty walki. 

Odsłon: 9400
Komentarzy: 4
09:01, 15.11.2018r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

» Wasze komentarze

WesolyRomek @ 10:02, 15.11.2018r. IP: *.*.2.115

Oj należy ci się kolego !

Ty @ 18:31, 15.11.2018r. IP: *.*.168.155

To ty pracujesz ? Gdzie ?

Heh @ 19:53, 15.11.2018r. IP: *.*.129.6

Ciekawe ile Przemo dostał za wygranie takiej walki ?? Przykre, że mimo zwycięstw i tak musi pracować

P @ 07:00, 16.11.2018r. IP: *.*.18.166

Spokojnie, jeszcze kilka walk i nie będzie musiał pracować.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo