« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.


Najlepsze wyniki w drugiej części 6 kolejki uzyskali Radosław Kaczmarczyk (399 punktów), Piotr Ustaszewski (389), Piotr Wysocki (382), Paweł Nowak (369) i Mariusz Sieruta (356).

Reklama

 

Lepsze rezultaty padły w poniedziałek, gdzie najlepsi zawodnicy uzyskali wyniki ponad 400-puntkowe. Zobacz w artykule "Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)".

 

W przyszłym tygodniu zaplanowana została ostatnia odsłona gier, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. Indywidualnie, na chwilę obecną, do finałowej ósemki awansują Arkadiusz Dłużniewski, Kamil Sienkiewicz, Filip Terlik, Paweł Perczak, Adam Skorupka, Paweł Staśkiewicz, Marcin Wójcik i Marcin Połatyński. Tuż za ich plecami znajdują się Łukasz Zienkiewicz, Łukasz Połatyński i Radosław Kaczmarczyk, którzy wciąż liczą na występ w finale.Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. O drugą pozycję powalczą Same Konkrety i The Bowling Stones. Pomiędzy Drużyną R i Pin Busters rozegra się pojedynek o czwarte miejsce. Kolejne pozycje zajmują DPD, Lider i Kosmiczni Sołtysi z gminy Lelis.

 

Ostatnia kolejka została zaplanowana na 17 i 19 czerwca. Wielki finał, w poniedziałek 24 czerwca, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time.

 

Zobacz zdjęcia:
Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

Więcej zdjęć: Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

 

 

(mp)

Odsłon: 9561
Komentarzy: 2
07:05, 14.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa wystartowała. Na Luzie Bowling Team pierwszym liderem (zdjęcia)

Wiosenna Liga Bowlingowa wystartowała. Na Luzie Bowling Team pierwszym liderem (zdjęcia)

Rozpoczęły się rozgrywki Wiosennej Ligi Bowlingowej w ostrołęckiej kręgielni Łubudu. W zawodach organizowanych przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy bierze udział siedem ekip. Pierwszym liderem została drużyna Na Luzie Bowling Team.

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

» Wasze komentarze

hmmm @ 10:30, 14.06.2019r. IP: *.*.171.14

Nikt niczego nie może być pewny w bowlingu zatem tekst: Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie - jest trochę nie na miejscu

do hmmm @ 11:03, 14.06.2019r. IP: *.*.137.254

Masz rację kolego/koleżanko w bowlingu nie można być pewnym wszystkiego, jednak KONKRETni ludzie mają ponad 1374 punkty przewagi nad drugim miejscem, więc tekst: Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie - jest BARDZO na miejscu.

Sprawdź stronę OKB @OKBLubudu na FB tam są tabele z każdej kolejki zobacz jakie są wyniki.
Ostatnią kolejkę KONKRETni ludzie mogą zagrać we 3ech lub we 4ech po 2 gry ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo