« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.


Najlepsze wyniki w drugiej części 6 kolejki uzyskali Radosław Kaczmarczyk (399 punktów), Piotr Ustaszewski (389), Piotr Wysocki (382), Paweł Nowak (369) i Mariusz Sieruta (356).

Reklama

 

Lepsze rezultaty padły w poniedziałek, gdzie najlepsi zawodnicy uzyskali wyniki ponad 400-puntkowe. Zobacz w artykule "Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)".

 

W przyszłym tygodniu zaplanowana została ostatnia odsłona gier, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. Indywidualnie, na chwilę obecną, do finałowej ósemki awansują Arkadiusz Dłużniewski, Kamil Sienkiewicz, Filip Terlik, Paweł Perczak, Adam Skorupka, Paweł Staśkiewicz, Marcin Wójcik i Marcin Połatyński. Tuż za ich plecami znajdują się Łukasz Zienkiewicz, Łukasz Połatyński i Radosław Kaczmarczyk, którzy wciąż liczą na występ w finale.Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. O drugą pozycję powalczą Same Konkrety i The Bowling Stones. Pomiędzy Drużyną R i Pin Busters rozegra się pojedynek o czwarte miejsce. Kolejne pozycje zajmują DPD, Lider i Kosmiczni Sołtysi z gminy Lelis.

 

Ostatnia kolejka została zaplanowana na 17 i 19 czerwca. Wielki finał, w poniedziałek 24 czerwca, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time.

 

Zobacz zdjęcia:
Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

Więcej zdjęć: Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

 

 

(mp)

Odsłon: 10109
Komentarzy: 2
07:05, 14.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

» Wasze komentarze

hmmm @ 10:30, 14.06.2019r. IP: *.*.171.14

Nikt niczego nie może być pewny w bowlingu zatem tekst: Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie - jest trochę nie na miejscu

do hmmm @ 11:03, 14.06.2019r. IP: *.*.137.254

Masz rację kolego/koleżanko w bowlingu nie można być pewnym wszystkiego, jednak KONKRETni ludzie mają ponad 1374 punkty przewagi nad drugim miejscem, więc tekst: Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie - jest BARDZO na miejscu.

Sprawdź stronę OKB @OKBLubudu na FB tam są tabele z każdej kolejki zobacz jakie są wyniki.
Ostatnią kolejkę KONKRETni ludzie mogą zagrać we 3ech lub we 4ech po 2 gry ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo