« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 19 listopada 2019 r., imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.


Najlepsze wyniki w drugiej części 6 kolejki uzyskali Radosław Kaczmarczyk (399 punktów), Piotr Ustaszewski (389), Piotr Wysocki (382), Paweł Nowak (369) i Mariusz Sieruta (356).

Reklama

 

Lepsze rezultaty padły w poniedziałek, gdzie najlepsi zawodnicy uzyskali wyniki ponad 400-puntkowe. Zobacz w artykule "Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)".

 

W przyszłym tygodniu zaplanowana została ostatnia odsłona gier, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. Indywidualnie, na chwilę obecną, do finałowej ósemki awansują Arkadiusz Dłużniewski, Kamil Sienkiewicz, Filip Terlik, Paweł Perczak, Adam Skorupka, Paweł Staśkiewicz, Marcin Wójcik i Marcin Połatyński. Tuż za ich plecami znajdują się Łukasz Zienkiewicz, Łukasz Połatyński i Radosław Kaczmarczyk, którzy wciąż liczą na występ w finale.


JBB

Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. O drugą pozycję powalczą Same Konkrety i The Bowling Stones. Pomiędzy Drużyną R i Pin Busters rozegra się pojedynek o czwarte miejsce. Kolejne pozycje zajmują DPD, Lider i Kosmiczni Sołtysi z gminy Lelis.

 

Ostatnia kolejka została zaplanowana na 17 i 19 czerwca. Wielki finał, w poniedziałek 24 czerwca, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time.

 

Zobacz zdjęcia:
Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

Więcej zdjęć: Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

 

 

(mp)

Odsłon: 8188
Komentarzy: 2
07:05, 14.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Filip Terlik, z wynikiem 158 punktów w finale, wygrał turniej bowlingowy "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Na kolejnych miejscach uplasowali się Paweł Staśkiewicz, Łukasz Zienkiewicz i Łukasz Połatyński. W zawodach wzięło udział 30 kręglarzy.

Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Weź udział

Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Weź udział

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do rywalizacji w turnieju "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Głównym celem imprezy jest promowanie bowlingu, w połączeniu z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapisz się już dziś i weź udział.

Terlik wygrywa XII Łubudu Bowling Cup (zdjęcia)

Terlik wygrywa XII Łubudu Bowling Cup (zdjęcia)

Filip Terlik okazał się najlepszym kręglarzem dwunastej edycji Łubudu Bowling Cup. W zawodach wystąpiło dwudziestu reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W finałowej batalii zwycięzca zdobył 164 punkty i wyprzedził Adama Bałona i Agnieszkę Bacławską.

Kolejna edycja Łubudu Bowling Cup. Chcesz zagrać?

Kolejna edycja Łubudu Bowling Cup. Chcesz zagrać?

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time kolejną okazję do rywalizacji będą mieli kręglarze z całego regionu. Po wakacyjnej przerwie zostanie rozegrana seria trzech turniejów w ramach Grand Prix Ostrołęki. Kto tym razem zatriumfuje?

XII Łubudu Bowling Cup. Dołącz do zmagań

XII Łubudu Bowling Cup. Dołącz do zmagań

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup. Po wakacyjnej przerwie zostanie rozegrana seria trzech turniejów w ramach Grand Prix Ostrołęki.

» Wasze komentarze

hmmm @ 10:30, 14.06.2019r. IP: *.*.171.14

Nikt niczego nie może być pewny w bowlingu zatem tekst: Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie - jest trochę nie na miejscu

do hmmm @ 11:03, 14.06.2019r. IP: *.*.137.254

Masz rację kolego/koleżanko w bowlingu nie można być pewnym wszystkiego, jednak KONKRETni ludzie mają ponad 1374 punkty przewagi nad drugim miejscem, więc tekst: Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie - jest BARDZO na miejscu.

Sprawdź stronę OKB @OKBLubudu na FB tam są tabele z każdej kolejki zobacz jakie są wyniki.
Ostatnią kolejkę KONKRETni ludzie mogą zagrać we 3ech lub we 4ech po 2 gry ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo