« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 22 stycznia 2020 r., imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.


Najlepsze wyniki w drugiej części 6 kolejki uzyskali Radosław Kaczmarczyk (399 punktów), Piotr Ustaszewski (389), Piotr Wysocki (382), Paweł Nowak (369) i Mariusz Sieruta (356).

Reklama

 

Lepsze rezultaty padły w poniedziałek, gdzie najlepsi zawodnicy uzyskali wyniki ponad 400-puntkowe. Zobacz w artykule "Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)".

 

W przyszłym tygodniu zaplanowana została ostatnia odsłona gier, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. Indywidualnie, na chwilę obecną, do finałowej ósemki awansują Arkadiusz Dłużniewski, Kamil Sienkiewicz, Filip Terlik, Paweł Perczak, Adam Skorupka, Paweł Staśkiewicz, Marcin Wójcik i Marcin Połatyński. Tuż za ich plecami znajdują się Łukasz Zienkiewicz, Łukasz Połatyński i Radosław Kaczmarczyk, którzy wciąż liczą na występ w finale.Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. O drugą pozycję powalczą Same Konkrety i The Bowling Stones. Pomiędzy Drużyną R i Pin Busters rozegra się pojedynek o czwarte miejsce. Kolejne pozycje zajmują DPD, Lider i Kosmiczni Sołtysi z gminy Lelis.

 

Ostatnia kolejka została zaplanowana na 17 i 19 czerwca. Wielki finał, w poniedziałek 24 czerwca, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time.

 

Zobacz zdjęcia:
Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

Więcej zdjęć: Konkretna Liga Bowlingowa - 6 kolejka

 

 

(mp)

Odsłon: 8761
Komentarzy: 2
07:05, 14.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140:133.

OKB rywalizował w Borowiu

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

hmmm @ 10:30, 14.06.2019r. IP: *.*.171.14

Nikt niczego nie może być pewny w bowlingu zatem tekst: Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie - jest trochę nie na miejscu

do hmmm @ 11:03, 14.06.2019r. IP: *.*.137.254

Masz rację kolego/koleżanko w bowlingu nie można być pewnym wszystkiego, jednak KONKRETni ludzie mają ponad 1374 punkty przewagi nad drugim miejscem, więc tekst: Drużynowo mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie - jest BARDZO na miejscu.

Sprawdź stronę OKB @OKBLubudu na FB tam są tabele z każdej kolejki zobacz jakie są wyniki.
Ostatnią kolejkę KONKRETni ludzie mogą zagrać we 3ech lub we 4ech po 2 gry ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo