« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mateusz Turek zamienia Orła na Koronę

Wszechstronny Mateusz Turek został zawodnikiem Korony Ostrołęka. 23-latek ostatnie lata z powodzeniem reprezentował barwy A-klasowego Orła Sypniewo. Mieszkaniec Olszewa-Borek będzie godził w nowym klubie obowiązki piłkarza i trenera grup młodzieżowych.


To trzecie oficjalne wzmocnienie ostrołęckiego klubu przed startem nowego sezonu w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Wcześniej z zespołem związali się Radosław Krzewski i Rafał Grabowski.

Reklama

 

W minionym sezonie Mateusz Turek rozegrał na poziomie A klasy w barwach Orła Sypniewo 25 spotkań, w których strzelił 11 bramek. Wszechstronny zawodnik, mogący grać zarówno w linii pomocy i ataku, jest wychowankiem ostrołęckiej Korony i po kilku latach spędzonych w Sypniewie wraca do swojego macierzystego klubu.

 

- W Orle spędziłem trzy sezony, które będę bardzo dobrze wspominał. Zdecydowałem się jednak na zmianę klubu, ponieważ ukończyłem już studia zaoczne i w końcu mam możliwość w pełni zaangażować się w treningi i mecze. Wcześniej praktycznie co drugi weekend jeździłem na uczelnię, która kolidowała z obecnością na meczach. Teraz natomiast biorę się do ciężkiej pracy i mam nadzieję, że szybko uda mi się odpowiednio przygotować do gry w IV lidze - powiedział w rozmowie z naszym portalem Mateusz Turek.W przerwie letniej Mateusz Turek zagrał w Koronie w czterech sparingach. W tym czasie zdążył przekonać do swojej osoby trenera Tomasza Staniórskiego i związał się z klubem na dłużej. W najbliższych dniach poinformujemy o kolejnych wzmocnieniach ostrołęckiego zespołu.

Odsłon: 10188
Komentarzy: 2
11:30, 09.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pogrom w Pieckach. Bartnik na łopatkach

Pogrom w Pieckach. Bartnik na łopatkach

Zespół z Myszyńca stracił aż osiem goli w meczu z KS-em Żagiel. Szkoleniowiec nie mógł skorzystać z wielu zawodników.

Narew uległa przasnyszanom

Narew uległa przasnyszanom

To nie był udany poniedziałek dla zespołu z Ostrołęki. Ekipa Andrzeja Sieradzkiego uległa 0:4 MKS-owi Przasnysz. Szkoleniowiec nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. - Goście to bardzo solidny czwartoligowiec i to było widać, że na dzisiaj nie jesteśmy na ich poziomie - mówi szkoleniowiec.

Dzisiaj Narew - MKS Przasnysz

Dzisiaj Narew - MKS Przasnysz

Piłkarze Andrzeja Sieradzkiego rozegrają trzech mecz kontrolny. Narew o godz. 18:30 na obiekcie przy ul. Witosa podejmą MKS Przasnysz. Zespół z Ostrołęki do tej pory uległ 1:2 Wissie Szczuczyn oraz pokonał 3:2 rezerwy swojej drużyny.

Orz przegrał w końcówce

Orz przegrał w końcówce

Gracze z Goworowa przegrali 2:4 z Orłem Sypniewo. Piłkarze Waldemara Marczaka długo prowadzili 1:0, a później 2:1, jednak końcówka należała do miejscowych. Bramki dla ekipy z naszego powiatu zdobyli: Jakub Grabowski oraz Dominik Sujkowski.

Bartnik na 'stole' w Pieckach

Bartnik na "stole" w Pieckach

Dzisiaj o godz. 18 ekipa z Myszyńca zagra trzeci mecz kontrolny. Rywalem podopiecznych Radosława Rogowskiego będzie zespół KS-u Żagiel Piecki, który występuje w Klasie Okręgowej w grupie warmińsko-mazurskiej.

» Wasze komentarze

kibic IV @ 18:12, 09.08.2019r. IP: *.*.72.63

Transfer stulecia.

Fanka @ 09:13, 11.08.2019r. IP: *

Brawo Mati. Ostre treningi i tyle samo meczy i bramek.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo