« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 10 kwietnia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Michała, Makarego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mateusz Turek zamienia Orła na Koronę

Wszechstronny Mateusz Turek został zawodnikiem Korony Ostrołęka. 23-latek ostatnie lata z powodzeniem reprezentował barwy A-klasowego Orła Sypniewo. Mieszkaniec Olszewa-Borek będzie godził w nowym klubie obowiązki piłkarza i trenera grup młodzieżowych.


To trzecie oficjalne wzmocnienie ostrołęckiego klubu przed startem nowego sezonu w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Wcześniej z zespołem związali się Radosław Krzewski i Rafał Grabowski.

Reklama

 

W minionym sezonie Mateusz Turek rozegrał na poziomie A klasy w barwach Orła Sypniewo 25 spotkań, w których strzelił 11 bramek. Wszechstronny zawodnik, mogący grać zarówno w linii pomocy i ataku, jest wychowankiem ostrołęckiej Korony i po kilku latach spędzonych w Sypniewie wraca do swojego macierzystego klubu.

 

- W Orle spędziłem trzy sezony, które będę bardzo dobrze wspominał. Zdecydowałem się jednak na zmianę klubu, ponieważ ukończyłem już studia zaoczne i w końcu mam możliwość w pełni zaangażować się w treningi i mecze. Wcześniej praktycznie co drugi weekend jeździłem na uczelnię, która kolidowała z obecnością na meczach. Teraz natomiast biorę się do ciężkiej pracy i mam nadzieję, że szybko uda mi się odpowiednio przygotować do gry w IV lidze - powiedział w rozmowie z naszym portalem Mateusz Turek.


Esprit

W przerwie letniej Mateusz Turek zagrał w Koronie w czterech sparingach. W tym czasie zdążył przekonać do swojej osoby trenera Tomasza Staniórskiego i związał się z klubem na dłużej. W najbliższych dniach poinformujemy o kolejnych wzmocnieniach ostrołęckiego zespołu.

Odsłon: 8881
Komentarzy: 2
11:30, 09.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Michał Żewłakow nowym prezesem MZPN?

Zdzisław Łazarczyk, kierujący od dwudziestu lat Mazowieckim Związkiem Piłki Nożnej, nie będzie kandydował po raz kolejny na stanowisko prezesa jednego z największych organizacji piłkarskich w naszym kraju. Jego zastępcą ma zostać Michał Żewłakow.

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

» Wasze komentarze

kibic IV @ 18:12, 09.08.2019r. IP: *.*.72.63

Transfer stulecia.

Fanka @ 09:13, 11.08.2019r. IP: *

Brawo Mati. Ostre treningi i tyle samo meczy i bramek.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo