« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Pokonaj Mistrza" po raz drugi w Ostrołęce

(fot. archiwum organizatora)

Tomasz Kłos, Krzysztof Golonka, Grzegorz Jędrzejewski i Adrian Duszak będą gwiazdami tegorocznego wydarzenia pn. "Pokonaj Mistrza". Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie, która została zaplanowana na sobotę 31 sierpnia.


- Stworzyliśmy siedem konkurencji, w których rywalizować będą uczestnicy imprezy. Każdy śmiałek będzie mógł liczyć na upominek, a najlepsi otrzymają dodatkowe wyróżnienie - informuje Rafał Załęski z Future is Now, jeden z organizatorów wydarzenia.

Reklama

 

Gwiazdami wydarzenia będą Tomasz Kłos - wielokrotny reprezentant kraju, Krzysztof Golonka - popularny YouTuber, Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski - pogromca TurboKozaków oraz Adrian Duszak - zawodnik Freestyle Football. Dodatkowo w trakcie imprezy zostanie rozegrany turniej piłkarski dla dzieci z roczników 2010 i 2011 na ośmiu boiskach. Dla osób, które będą chciały odpocząć od rywalizacji piłkarskich przewidziano strefę rekreacji, w której znajdą się m.in. dmuchańce, piłkarzyki, strefa e-sport oraz animatorki.

 

Impreza została zaplanowana, w sobotę 31 sierpnia, na stadionie miejskim przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Oficjalne otwarcie odbędzie się o godz. 11.00.


JBB

Podczas imprezy będzie prowadzona również zbiórka sprzętu sportowego i zabawek dla dzieci z Afryki. Zebrane rzeczy zostaną przekazane przedstawicielowi fundacji Keepers Foundation, który zajmie się wysyłką paczek bezpośrednio do ośrodków w całej Afryce.

Odsłon: 5979
Komentarzy: 3
07:35, 29.08.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Koronawirus wygrywa. Rozgrywki piłkarskie zawieszone do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki piłkarskie na terenie naszego kraju zostały oficjalnie odwołane do 26 kwietnia br. włącznie. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął tę decyzję w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego.

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn z awansem bez rozgrywania meczów? Koronawirus rozdaje karty

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywek niższego szczebla, w tym ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka, do 29 marca. Jeżeli po tym terminie nie będzie możliwości rozgrywania meczów, Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansują do IV ligi.

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Piłkarki Jantaru z kobiecą kadrą Polski

Dwie piłkarki ostrołęckiego Jantaru i prezes klubu Marcin Buchalski odwiedzili kadrę piłkarską reprezentacji Polski kobiet. W ośrodku przygotowań Magdalena Dąbrowska i Oliwia Piersy mogły m.in. przypatrywać się porannemu treningowi kadry narodowej.

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode Jantarki rywalizowały w Ząbkach

Młode piłkarki ostrołęckiego Jantaru wzięły udział w jedenastej edycji ogólnopolskiego turnieju Ząbkovia Cup. Zawody, w których rywalizowały czołowe drużyny z całego kraju z roczników 2008 i młodszych, były przetarciem przed finałami wojewódzkimi o puchar Tymbarku.

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Dariusz Jastrzębski ostatnim wzmocnieniem Narwi

Nie próżnują działacze Narwi. Niebiesko-czerwoni chcą optymalnie wzmocnić zespół przed startem rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Do drużyny prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego dołączył Dariusz Jastrzębski.

» Wasze komentarze

zainteresowany @ 12:20, 29.08.2019r. IP: *.*.156.62

a przed oficjalnym otwarciem o 11.00 już coś się będzie działo ?

Koka @ 15:39, 29.08.2019r. IP: *.*.228.148

A gdzie?

gość @ 17:58, 29.08.2019r. IP: *.*.98.173

do zainteresowany: tak, już od godziny 8.30 będzie rozgrywany Turniej Summer Cup dla roczników 2010 i 2011.

do Koka: na Stadionie MOSiR w Ostrołęce.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo