« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze z miasta w wysokości 10 tys. złotych trafiły na konto siatkarskich drużyn OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Zadaniem obu klubów będzie prowadzenie Akademii Siatkarskiej im. Arkadiusza Gołasia dla chłopców i dziewcząt.


Na początku roku oba kluby otrzymały miejskie dotacje na szkolenie sportowe dzieci, młodzieży i dorosłych. OTPS Nike otrzymało 70 tys. zł, a Olimp 34 tys. zł. Teraz wpłynęły na konta ostrołęckich drużyn dodatkowe pieniądze.

Reklama

 

W sierpniu 2019 roku do urzędu miasta wpłynęły dwie oferty organizacji publicznego na prowadzenie Akademii Siatkówki imienia Arkadiusza Gołasia dla dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2008-2010, złożone przez odpowiednio kluby OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Oba kluby otrzymały dodatkowe dotacje w wysokości 10 tys. zł.

 

- Prowadzenie Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia zostało przekazane z Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej bezpośrednio do klubów. Umowa została podpisana na okres prowadzonych zajęć od 17 września do 16 grudnia 2019 r. W kolejnym sezonie 2020 szkolenie najmłodszych adeptek i adeptów siatkówki będzie finansowane już bezpośrednio z budżetu miasta Ostrołęki, w ramach konkursu na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej - wyjaśnia kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta Ostrołęki.

Reklama

Na początku września br. pisaliśmy o dotacjach dla Narwi, Korony, Jantaru, MUKS Unia Basket i Międzyszkolnego Klub Kyokushin Karate. Więcej o tym przeczytasz w artykule "Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?".

Odsłon: 5463
Komentarzy: 0
06:35, 17.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

Ferie z wielobojem atletycznym w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie ze Stowarzyszeniem "Projekt Radomir" to kolejne sportowe zmagania. W hali sportowej w Obierwi rywalizowano tym razem w wieloboju atletycznym. Do zawodów zgłosiło się trzydziestu młodych zawodników z Obierwi, Aleksandrowa, Chudka, Kadzidła i Ostrołęki.

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Aktywne ferie w Obierwi (zdjęcia)

Sześć drużyn wzięło udział w halowym turnieju piłki nożnej dla dzieci z roczników 2008 i młodszych w hali sportowej w Obierwi. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym i po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsza okazała się drużyna Giganci Wydmusy.

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

Drugi tydzień ferii na ostrołęckich obiektach sportowych. Poznaj harmonogram (zdjęcia)

W drugim tygodniu ferii zimowych młodzi mieszkańcy miasta będą mogli ponownie skorzystać m.in. z obiektów sportowych Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zaplanowano wiele ciekawych zajęć.

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Ferie zimowe na sportowo w Obierwi

Stowarzyszenie Projekt Radomir wspólnie ze Szkołą Podstawową w Obierwi zapraszają na wydarzenia w hali sportowej. Były aktywne wakacje, jest Klub Aktywnych Dzieciaków, więc i ferie zimowe będą aktywne. Zaplanowano turniej piłki nożnej i wielobój atletyczny.

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Ferie w mieście na sportowo. Poznaj harmonogram

Dziś na całym Mazowszu rozpoczęły się ferie zimowe. Dla uczniów przygotowano obiekty sportowe i szereg zajęć, z których można korzystać bezpłatnie. Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach. Poznaj harmonogram zajęć na najbliższy tydzień.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo