« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 2 czerwca 2020 r., imieniny Erazma, Marianny, Marzanny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze z miasta w wysokości 10 tys. złotych trafiły na konto siatkarskich drużyn OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Zadaniem obu klubów będzie prowadzenie Akademii Siatkarskiej im. Arkadiusza Gołasia dla chłopców i dziewcząt.


Na początku roku oba kluby otrzymały miejskie dotacje na szkolenie sportowe dzieci, młodzieży i dorosłych. OTPS Nike otrzymało 70 tys. zł, a Olimp 34 tys. zł. Teraz wpłynęły na konta ostrołęckich drużyn dodatkowe pieniądze.

Reklama

 

W sierpniu 2019 roku do urzędu miasta wpłynęły dwie oferty organizacji publicznego na prowadzenie Akademii Siatkówki imienia Arkadiusza Gołasia dla dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2008-2010, złożone przez odpowiednio kluby OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Oba kluby otrzymały dodatkowe dotacje w wysokości 10 tys. zł.

 

- Prowadzenie Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia zostało przekazane z Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej bezpośrednio do klubów. Umowa została podpisana na okres prowadzonych zajęć od 17 września do 16 grudnia 2019 r. W kolejnym sezonie 2020 szkolenie najmłodszych adeptek i adeptów siatkówki będzie finansowane już bezpośrednio z budżetu miasta Ostrołęki, w ramach konkursu na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej - wyjaśnia kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta Ostrołęki.

Reklama

Na początku września br. pisaliśmy o dotacjach dla Narwi, Korony, Jantaru, MUKS Unia Basket i Międzyszkolnego Klub Kyokushin Karate. Więcej o tym przeczytasz w artykule "Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?".

Odsłon: 5911
Komentarzy: 0
06:35, 17.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo