« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dodatkowe pieniądze dla siatkarskich klubów

Dodatkowe pieniądze z miasta w wysokości 10 tys. złotych trafiły na konto siatkarskich drużyn OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Zadaniem obu klubów będzie prowadzenie Akademii Siatkarskiej im. Arkadiusza Gołasia dla chłopców i dziewcząt.


Na początku roku oba kluby otrzymały miejskie dotacje na szkolenie sportowe dzieci, młodzieży i dorosłych. OTPS Nike otrzymało 70 tys. zł, a Olimp 34 tys. zł. Teraz wpłynęły na konta ostrołęckich drużyn dodatkowe pieniądze.

Reklama

 

W sierpniu 2019 roku do urzędu miasta wpłynęły dwie oferty organizacji publicznego na prowadzenie Akademii Siatkówki imienia Arkadiusza Gołasia dla dziewcząt i chłopców urodzonych w latach 2008-2010, złożone przez odpowiednio kluby OTPS Nike Ostrołęka i Olimp Ostrołęka. Oba kluby otrzymały dodatkowe dotacje w wysokości 10 tys. zł.

 

- Prowadzenie Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia zostało przekazane z Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej bezpośrednio do klubów. Umowa została podpisana na okres prowadzonych zajęć od 17 września do 16 grudnia 2019 r. W kolejnym sezonie 2020 szkolenie najmłodszych adeptek i adeptów siatkówki będzie finansowane już bezpośrednio z budżetu miasta Ostrołęki, w ramach konkursu na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej - wyjaśnia kierownik Biura Prasowego Urzędu Miasta Ostrołęki.

Reklama

Na początku września br. pisaliśmy o dotacjach dla Narwi, Korony, Jantaru, MUKS Unia Basket i Międzyszkolnego Klub Kyokushin Karate. Więcej o tym przeczytasz w artykule "Dziesiątki tysięcy złotych dla Narwi i Korony. Za co?".

Odsłon: 4509
Komentarzy: 0
06:35, 17.10.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

Halowe granie w Obierwi (zdjęcia)

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi w minioną niedzielę odbyła się trzecia edycja imprezy sportowej pn. "Jesienna Halówka 2019". Organizatorzy zaprosili do rywalizacji kobiety i mężczyzn. Panie grały w siatkówkę, a panowie w piłkę nożną.

Zawodnicy UKS Atleta na zawodach w Grajewie

Zawodnicy UKS Atleta na zawodach w Grajewie

Trzech zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta rywalizowało w Grajewie w otwartych zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Najlepiej zaprezentował się Jakub Borkowski, który w martwym ciągu dźwignął 250 kg i zajął drugie miejsce.

'Jesienna Halówka 2019'. Zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Zapisz się

"Jesienna Halówka 2019". Zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Zapisz się

W najbliższą niedzielę odbędą się zawody piłki nożnej dla panów i siatkowej dla pań. Wszystko to w ramach "Jesiennej Halówki 2019". Wydarzenie zostało zaplanowane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Obierwi. Chcesz wziąć udział?

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.

Zmarł były piłkarz ostrołęckiej Narwi

Zmarł były piłkarz ostrołęckiej Narwi

Pod koniec września do wieczności odszedł Edward Długokęcki, były zawodnik ostrołęckiej Narwi. Świętej pamięci piłkarz zmarł, w środę 25 września, w Kanadzie. Ostatnia droga byłego bramkarza niebiesko-czerwonych odbędzie się w sobotę 9 listopada.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo