« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

(fot. archiwum klubu)

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.


Zawody w stolicy Białorusi odbyły się w dniach 6-7 grudnia br. Dwa tygodnie wcześniej Beata Opęchowska walczyła na mistrzostwach świata w Kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie dostała się do najlepszej szesnastki turnieju.

Reklama

 

Dwa tygodnie po udanym debiucie w mistrzostwach świata w Japonii, tym razem podopieczna shihana Wiesława Orzoła startowała w osiemnastej edycji mistrzostw Europy open w karate kyokushin. Beata Opęchowska pokonała swoje rywalki w pojedynku eliminacyjnym i ćwierćfinałowym. Niestety w półfinale i walce o podium musiała uznać wyższość swoich rywalek.

 

Złoty medal zdobyła Ekaterina Shcherbakova z Rosji. Podium uzupełniły Rosjanka i Polska - Elizaveta Krivoshlykova i Aleksandra Matysiak. Warto odnotować, że kategorię mężczyzn wygrał Polak - Patryk Sypień.Był to ostatni tegoroczny start Beaty Opęchowskiej. Z pewnością mijający rok był zdecydowanie najlepszym w jej dotychczasowej karierze.

Odsłon: 10208
Komentarzy: 1
10:54, 13.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

3boj @ 15:02, 13.12.2019r. IP: *.*.170.180

Brawo Beata!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo