« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Beata Opęchowska czwarta w Europie!

(fot. archiwum klubu)

Reprezentantka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin walczyła w białoruskim Mińsku w mistrzostwach Europy. Beata Opęchowska zakończyła rywalizację na czwartej pozycji. Na trzecim stopniu podium stanęła inna z Polek - Aleksandra Matysiak.


Zawody w stolicy Białorusi odbyły się w dniach 6-7 grudnia br. Dwa tygodnie wcześniej Beata Opęchowska walczyła na mistrzostwach świata w Kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie dostała się do najlepszej szesnastki turnieju.

Reklama

 

Dwa tygodnie po udanym debiucie w mistrzostwach świata w Japonii, tym razem podopieczna shihana Wiesława Orzoła startowała w osiemnastej edycji mistrzostw Europy open w karate kyokushin. Beata Opęchowska pokonała swoje rywalki w pojedynku eliminacyjnym i ćwierćfinałowym. Niestety w półfinale i walce o podium musiała uznać wyższość swoich rywalek.

 

Złoty medal zdobyła Ekaterina Shcherbakova z Rosji. Podium uzupełniły Rosjanka i Polska - Elizaveta Krivoshlykova i Aleksandra Matysiak. Warto odnotować, że kategorię mężczyzn wygrał Polak - Patryk Sypień.


JBB

Był to ostatni tegoroczny start Beaty Opęchowskiej. Z pewnością mijający rok był zdecydowanie najlepszym w jej dotychczasowej karierze.

Odsłon: 9770
Komentarzy: 1
10:54, 13.12.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

3boj @ 15:02, 13.12.2019r. IP: *.*.170.180

Brawo Beata!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo