« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pokaz street workout dla WOŚP (wideo)

(fot. archiwum prywatne)

Aleksander Waszkiewicz, Krystian Stefański i Piotr Prusaczyk podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentują pokaz swoich umiejętności. Wydarzenie będzie miało miejsce w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia w Ostrołęce.


Zawodnicy trenujący na co dzień w klubie Bee Hero - Sports Center wystąpią w pokazie street workout. Podczas występu będzie można datkiem wesprzeć fundację WOŚP.

Reklama

 

- Wstęp na nasz pokaz będzie darmowy, ale każdy kto będzie miał ochotę będzie mógł wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na miejscu obecny będzie wolontariusz z puszką - wyjaśniają zawodnicy trenujący w Bee Hero - Sports Center.

 

Pokaz street workout odbędzie się w niedzielę 12 stycznia podczas turnieju piłki nożnej "Gramy razem z Orkiestrą". Swoje umiejętności zaprezentują Aleksander Waszkiewicz, Krystian Stefański i Piotr Prusaczyk.


Łubudu

Poniżej prezentujemy próbkę umiejętności zawodników ćwiczących street workout w ostrołęckim klubie Bee Hero - Sports Center.

 

Odsłon: 13784
Komentarzy: 2
06:35, 02.01.2020r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Dla fanów piłeczki celuloidowej

Miasto Ostrołęka zaprasza na Sportowe Wakacje w Mieście. Kolejną ofertą są zajęcia z tenisa stołowego. W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni, a naprawdę warto. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

A może popływamy?

A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Do wyzwania #GaszynChallenge dołączyli sportowcy z Ostrołęki i powiatu (wideo)

Charytatywna akcja #GaszynChallenge zatacza coraz szersze kręgi. Po samorządowcach, strażakach ochotnikach i policjantach przyszedł czas na sportowców z naszego regionu. Pompki w szczytnym celu wykonywali m.in. piłkarze i piłkarki, a także biegacze czy przedstawiciele sportów walki.

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Sportowe wakacje w mieście. Poznaj plan

Zajęcia sportowe i turnieje w kilkunastu dyscyplinach sportowych będą dostępne bezpłatnie dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Miasto Ostrołęka wspólnie z klubami sportowymi zaprasza do wspólnej rywalizacji i aktywnego spędzania wolnego czasu.

» Wasze komentarze

Eluwina @ 10:40, 02.01.2020r. IP: *

Świetna inicjatywa

Lolitka @ 13:52, 02.01.2020r. IP: *.*.65.181

Pan po prawej do schrupania

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo