Wtorek, 21 maja 2024 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Siatkówka

Juniorki Nike kompletują porażki (zdjęcia)

Kolejny mecz w rozgrywek mazowieckiej ligi juniorek przegrały zawodniczki ostrołęckiego Nike, które tym razem w meczu przed własną publicznością nie sprostały zespołowy UKS Radom, ulegając 0:3. Mimo ambitnej walki we wszystkich setach to rywalki szczególnie w decydujących momentach zachowywały zimną krew i nie dały wydrzeć sobie nawet seta.

Odsłon: 3118
Skomentuj [ 13 ]
09:42, 24.10.2011r.

Pekpol wygrał za trzy punkty! Niesamowity czwarty set (zdjęcia)

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi, tym razem przed własną publicznością pokonując Cuprum Mundo Lubin 3:1. Podopieczni Andrzeja Dudźca i Lucjana Łomacza rozegrali dobre zawody oddając rywalom jedynie trzeciego seta.

Odsłon: 3773
Skomentuj [ 17 ]
20:32, 22.10.2011r.

Przełamanie Nike, Sobieski pokonany (zdjęcia)

Siatkarki Eko Energia Nike Ostrołęka pokonały w spotkaniu przed własną publicznością UKS Sobieski 46 Lublin 3:0, chociaż nie bez problemów. Najsłabszy zespół ligowych rozgrywek grupy trzeciej drugiej ligi zagrał ambitnie i mógł wygrać przynajmniej jedną partię.

Odsłon: 2872
Skomentuj [ 3 ]
17:35, 22.10.2011r.

Jacyszyn: Z takim składem możemy śmiało walczyć o ligowe punkty

Zespołowi MCKiS Energetyk Jaworzno nie udało się pokonać u siebie Pekpolu Ostrołęka. - Wszystkie sety wyglądały właściwie podobnie - zdecydowanie wygrywała albo jedna, albo druga drużyna - podsumował sobotni pojedynek, przyjmujący drużyny z Ostrołęki - Artur Jacyszyn. Przypomnijmy, iż siatkarze Pekpolu są po trzech kolejkach liderem rozgrywek.

Odsłon: 2127
Skomentuj [ 0 ]
09:07, 18.10.2011r.

Kolejna odsłona OLS za nami (zdjęcia)

W sobotę, 15 października doszło do ciekawych spotkań w 2. kolejce Ostrołęckiej Ligi Siatkówki. Na czele tabeli bez zmian pozostaje Wenus Meble, który tym razem z kłopotami pokonał Huragan oraz Ochotniczy Klub Sportowy. Jako pierwsi w sobotnie popołudnie na parkiet ZSZ nr 1 w Ostrołęce wyszli debiutanci Ostrołęckiej Ligi Siatkówki.

Odsłon: 2152
Skomentuj [ 1 ]
23:23, 15.10.2011r.

Pekpol pokonał Energetyka i wskoczył na fotel lidera

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu mają za sobą wręcz wymarzony początek sezonu w którym w trzech spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Dudźca i Lucjana Łomacza pokonali na wyjeździe w Jaworznie miejscowego Energetyka 3:2 i zdobywając dwa punkty objęli fotel lidera rozgrywek I ligi.

Odsłon: 2081
21:38, 15.10.2011r.

Nike bez szans w starciu z Budowlanymi

Siatkarki ostrołęckiego Nike doznały kolejnej porażki w rozgrywkach II ligi przegrywając w wyjazdowym starciu z Budowlanymi Budlexowi Toruń 0:3. Podopieczne Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego były zespołem zdecydowanie słabszym, popełniały zbyt dużo niewymuszonych błędów i zaliczyły trzecią porażkę w sezonie.

Odsłon: 2070
Skomentuj [ 9 ]
21:30, 15.10.2011r.

Transmisja meczu Budowlani - Nike na żywo za naszym pośrednictwem

Już w sobotę, 15 października o godzinie 18.00 na żywo mecz siatkarskiej II ligi kobiet: Budowlani Budlex Toruń - Eko Energia Nike Ostrołęka, który będziemy mogli pokazać w naszym serwisie, dzięki współpracy z telewizją internetową KP Sport. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich, którzy nie będą mogli pojechać na mecz do Torunia.

Odsłon: 2002
Skomentuj [ 15 ]
15:10, 14.10.2011r.

II runda Pucharu Polski: Pekpol wymęczył zwycięstwo nad Ślepskiem (zdjęcia)

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu po tie-breaku pokonali Ślepsk Suwałki 3:2 w meczu II rundy Pucharu Polski i awansowali do dalszej fazy rywalizacji. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, że zostało osiągnięte nieco rezerwowym składem, podczas, gdy czołowi zawodnicy większą część meczu odpoczywali z boku oglądając poczynania swoich kolegów.

Odsłon: 2206
21:15, 12.10.2011r.

II runda Pucharu Polski: Pekpol kontra Ślepsk Suwałki

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu w środę rozegrają kolejne spotkanie w tym sezonie z pierwszoligowym rywalem Ślepskiem Suwałki. Tym razem jednak walczyć będą w ramach II rundy rozgrywek Puchar Polski. Gościom zależy na zwycięstwie w Ostrołęce i awansie do dalszej rywalizacji i mogą ten cel osiągnąć.

Odsłon: 2027
19:17, 11.10.2011r.

Porażka juniorów Pekpolu po tie-breaku (zdjęcia)

Juniorzy ostrołęckiego Pekpolu przegrali w spotkaniu przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia w niedzielę, 9 października z KS Metro Warszawa. Podopieczni Włodzimierza Nowaczyka mimo, że prowadzili w tej konfrontacji już 2:1, to ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Odsłon: 2223
11:17, 10.10.2011r.

Ruszyły rozgrywki Ostrołęckiej Ligi Siatkówki (zdjęcia)

W sobotnie popołudnie w hali ZSZ nr 1 przy ulicy 11 Listopada w Ostrołęce rozegrano spotkania pierwszej kolejki rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Siatkówki OLS. W tym sezonie w piątej edycji rozgrywek udział bierze siedem zespołów, bowiem z udział w ostatniej chwili zrezygnował zespół Straży Pożarnej.

Odsłon: 2239
20:56, 08.10.2011r.

Pekpol nie dał szans Będzinowi (zdjęcia)

Siatkarze ostrołęckiego po bardzo dobrym spotkaniu pokonali w meczu przed własną publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia jednego z faworytów I ligi MKS MOS Interpromex Będzin 3:0. Najwięcej problemów podopieczni Andrzeja Dudźca i Lucjana Łomacza mieli z rywalami w pierwszym secie, który wygrali na przewagi 29:27.

Odsłon: 2761
Skomentuj [ 11 ]
20:50, 08.10.2011r.

Nike przegrało z Politechniką (zdjęcia)

Siatkarki Eko Energia Nike Ostrołęka doznały porażki w meczu przed własną publicznością z Politechniką Warszawską 0:3. Podopieczne trenera Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego jedynie w dwóch pierwszych setach potrafiły nawiązać walkę o zwycięstwo.

Odsłon: 1574
20:35, 08.10.2011r.

Startuje kolejna edycja ligi OLS

Już w sobotę, 8 października zawodnicy z naszego miasta i okolic zainaugurują rozgrywki w V edycji Ostrołęckiej Ligi Siatkówki. Tegoroczna edycja zapowiada się tym bardziej emocjonująco, gdyż zostanie rozegrana tylko jedna runda. A zawodnicy będą musieli wykazać się szczególnymi umiejętnościami, tak, aby nie oddać przeciwnikowi cennych punktów.

Odsłon: 1256
09:57, 08.10.2011r.

Pekpol wspaniale rozpoczyna sezon! Stal Nysa pokonana

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu od wyjazdowego zwycięstwa na niezwykle trudnym terenie rozpoczęli walkę w rozgrywkach I ligi w nowym sezonie. Podopieczni Andrzeja Dudźca i Lucjana Łomacza mimo, że w Nysie przegrywali z miejscową Stalą już 1:2, to ostatecznie potrafili wygrać po niezwykle dobrym meczu 3:2.

Odsłon: 2420
Skomentuj [ 6 ]
20:15, 01.10.2011r.

Eko Energia Nike lepsza od MMKS Łęczyca (zdjęcia)

Siatkarki ostrołęckiej Eko Energii Nike odniosły pewne zwycięstwo nad MMKS Łęczyca w meczu inaugurującym rozgrywki II ligi kobiet w naszym mieście. Podopieczne trenerów Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego rozegrały dobre zawody i nie dały szans rywalkom na zwycięstwo w chociażby jednej partii sobotniego starcia.

Odsłon: 6446
Skomentuj [ 5 ]
17:25, 01.10.2011r.

Pekpol wyrusza na podbój Nysy

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu od wyjazdowego spotkania z AZS Nysa rozpoczną nowy sezon w rozgrywkach I ligi. Podopieczni Andrzeja Dudźca i Lucjana Łomacza po trudnym okresie przygotowawczym, obfitującym w sprawdziany zarówno z pierwszoligowymi zespołami, jak i ekipami Plus Ligi liczą na przywiezienie z dalekiego wyjazdu punktów.

Odsłon: 1348
08:39, 30.09.2011r.

Siatkarki Nike zagrają z Łęczycą

W sobotę, 1 października zawodniczki Eko Energii Nike Ostrołęka rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością w nowym sezonie II ligi piłki siatkowej kobiet. Przeciwnikiem będzie beniaminek z Łęczycy. Po nieudanej wyprawie przed tygodniem do Warszawy (przegrana z AZS LSW) w ostrołęckim zespole panuje pełna mobilizacja.

Odsłon: 4524
08:31, 30.09.2011r.

UKS Olimp zagra w I lidze

Młodzicy siatkarskiej drużyny UKS Olimp Ostrołęka sporym sukcesem rozpoczęli nowy sezon ligowym. Podopieczni trenera Renisława Dmochowskiego zajęli drugie miejsce w zawodach na warszawskiej Białołęce, których stawką był awans do I ligi mazowieckiej.

Odsłon: 3608
11:20, 29.09.2011r.

Nieudana inauguracja sezonu siatkarek Nike (zdjęcia)

Siatkarki ostrołęckiego Nike przegrały spotkanie inaugurujące rozgrywki II ligi w grupie trzeciej w wyjazdowej konfrontacji ulegając drużynie AZS LSW Warszawa 0:3. Podopieczne Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego nie były wstanie wygrać chociażby seta z rywalem będącym zdecydowanie w zasięgu ostrołęckiej drużyny.

Odsłon: 5072
Skomentuj [ 20 ]
20:03, 24.09.2011r.

Siatkarze Pekpolu nie sprostali Jadarowi Siedlce (zdjęcia)

Nie wyszedł naszym siatkarzom ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek I ligi. Podopieczni Andrzeja Dudźca mimo, że pokonali pewnie Jadar Siedlce w turnieju o puchar prezydenta Ostrołęki 3:0, to w piątkowy wieczór po bardzo słabym meczu przegrali 0:4 i pokazali swoim szkoleniowcom, że forma gdzieś ucieka.

Odsłon: 2080
22:33, 23.09.2011r.

Ostatni sparing siatkarzy Pekpolu

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu w najbliższy piątek, 23 września o godz. 17.30 zaliczą ostatni sprawdzian przed nowym sezonem rozgrywek I ligi. Podopieczni Andrzej Dudźca i Lucjana Łomacza podejmować będą KPS Jadar Siedlce w hali im. Arkadiusza Gołasia. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Odsłon: 1629
16:10, 21.09.2011r.

Pekpol z pucharem prezydenta Ostrołęki (zdjęcia)

Siatkarze Pekpolu okazali się najlepszym zespołem w turnieju o puchar prezydenta miasta Ostrołęki rozegranym w sobotę i niedzielę w hali im. Arkadiusza Gołasia. Mimo, że podopieczni trenera Andrzeja Dudźca ulegli Ślepskowi Suwałki, to zwycięstwa nad Jadarem Siedlce i Camperem Wyszków dały im końcowy sukces.

Odsłon: 3552
18:36, 18.09.2011r.

Pekpol nie dał szans Camperowi (zdjęcia)

Siatkarze ostrołęckiego dobrze rozpoczęli zmagania w turnieju o puchar prezydenta miasta. W pierwszym spotkaniu w sobotni wieczór pokonali Camper Wyszków bez żadnych problemów 3:0, w pierwszym secie nie dając rywalom osiągnąć nawet dziesięciu punktów. Trenerzy Andrzej Dudziec i Lucjan Łomacz tym razem dali pograć zawodnikom z drugiego planu.