« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 18 lutego 2019 r., imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława

Moja Ostrołęka

Tenis

W tej kategorii jeszcze nie dodano żadnych artykułów.

Najpopularniejsze

Polecamy


trójka Szkoła tenisa Fin

Piłka nożna - IV liga

1 Huragan Wołomin 16 34 38 21
2 Ząbkovia Ząbki 16 31 37 16
3 Ożarowianka Ożarów Maz. 16 31 27 20
4 MKS Przasnysz 16 30 37 18
5 Mazovia Mińsk Maz. 16 28 28 21
6 KS Łomianki 16 27 28 20
7 Hutnik Warszawa 16 25 24 19
8 Wisła II Płock 16 23 25 20
9 Pogoń II Siedlce 16 23 23 21
10 Drukarz Warszawa 16 21 26 34
11 Korona Ostrołęka 16 20 18 18
12 Wkra Żuromin 16 18 21 36
13 MKS Ciechanów 16 16 17 37
14 Mazur Gostynin 16 15 12 22
15 Mławianka Mława 16 10 13 30
16 Kasztelan Sierpc 16 9 15 36

Piłka nożna - l. okręgowa

1 Makowianka Maków Maz. 15 36 46 12
2 Nadnarwianka Pułtusk 15 35 56 15
3 Ostrovia Ostrów Maz. 15 32 43 19
4 Kryształ Glinojeck 15 32 35 17
5 Żbik Nasielsk 15 31 45 25
6 Wkra Bieżuń 15 29 39 23
7 KS CK Troszyn 15 27 35 29
8 Korona Szydłowo 15 23 35 33
9 PAF Płońsk 15 18 29 31
10 Iskra Krasne 15 17 32 33
11 Sona Nowe Miasto 15 13 20 39
12 Mazowsze Jednorożec 15 13 17 53
13 Tęcza Ojrzeń 15 12 21 39
14 Orzyc Chorzele 15 9 17 46
15 GKS Strzegowo 15 9 13 51
16 Wkra Sochocin 15 7 16 34

Piłka nożna - A klasa

1 Konopianka Konopki 13 29 38 22
2 GKS Pokrzywnica 13 25 33 15
3 Aldo Bartnik Myszyniec 13 24 51 34
4 Narew 1962 Ostrołęka 13 20 26 17
5 KS Wąsewo 13 19 25 16
6 Orzeł Sypniewo 13 19 27 26
7 Korona Karolinowo 13 17 19 26
8 Pełta Karniewo 13 17 22 33
9 Błękitni Raciąż 13 16 19 19
10 Kurpik Kadzidło 13 16 19 29
11 Rzekunianka Rzekuń 13 15 25 19
12 Świt Baranowo 13 12 12 29
13 Boruta Kuczbork 13 11 18 32
14 Jutrzenka Unieck 13 9 22 39

Piłka nożna - B klasa

1 Wymakracz Długosiodło 10 25 43 9
2 GUKS Krasnosielc 10 24 39 17
3 GKS Andrzejewo 10 21 32 19
4 ULKS Ołdaki 10 19 28 19
5 WKS Mystkówiec Stary 10 15 21 18
6 GLKS Lelis 10 13 14 28
7 Korona II Ostrołęka 10 11 23 21
8 FC 2012 Różan 10 9 13 33
9 Orz Goworowo 10 8 16 34
10 Iskra Zaręby Kościelne 10 7 16 29
11 KS Pniewo 10 7 14 32

Piłkarska Liga "7"

1 Złota Ostrołęka 7 18 33 7
2 Łeg Przdmiejski 7 12 16 18
3 Kuźnia Art-Met 7 12 16 14
4 Hurtowniapilkarska.com 7 11 8 13
5 Stora Enso 7 11 7 8
6 Farmaceuci 7 7 11 17
7 Rolexin 7 5 13 24
8 Rodzice OTS Korona 7 4 12 19

 

Piłka ręczna - II liga

1 AZS-AWF Warszawa 0 0 0 0
2 Bestios Białystok 0 0 0 0
3 KS Warszawianka Warszawa 0 0 0 0
4 SPR Handball Płock 0 0 0 0
5 SPR Nowe Piekuty 0 0 0 0
6 Szczypiornika Dąbrowa Biał. 0 0 0 0
7 TS Siemiatycze 0 0 0 0
8 UMKS Trójka Ostrołęka 0 0 0 0

Siatkówka - III liga (k)

Piłka nożna - III liga (k)

1 Zamłynie Radom 9 25 43 4
2 Jantar Ostrołęka 9 22 42 19
3 Mazovia Grodzisk Maz. 9 21 48 12
4 Królewscy Płock 9 21 29 5
5 Praga II Warszawa 9 12 33 20
6 WAP Warszawa 9 10 24 21
7 DAF Płońsk 9 9 17 47
8 Ostrovia Ostrów Maz. 9 7 12 28
9 Orlęta Baboszewo 9 6 17 35
10 Żbik Nasielsk 9 0 2 76

Ranking tenisowy OST

1 Bartłomiej Kowalski 78
2 Jakub Nosek 62
  Krzysztof Bułkowski 62
4 Jordan Czapski 52
  Kamil Woźniak 52
6 Adam Otłowski 48
7 Bartosz Murach 46
8 Daniel Dąbrowski 40
9 Mateusz Matyczak 38
10 Rafał Boryszewski 34

 

Reklama



Serafin



BeeHero

Najnowsze wideo

Galeria zdjęć