« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r., imieniny Leona, Kai, Heliodora

Moja Ostrołęka

Tenis

W tej kategorii jeszcze nie dodano żadnych artykułów.

Najpopularniejsze

Polecamy


Fin

Piłka nożna - IV liga

1 Huragan Wołomin 21 45 50 28
2 MKS Przasnysz 21 43 50 23
3 Ząbkovia Ząbki 21 41 47 20
4 KS Łomianki 21 35 38 26
5 Mazovia Mińsk Maz. 21 35 35 26
6 Hutnik Warszawa 21 33 33 28
7 Ożarowianka Ożarów Maz. 21 32 27 31
8 Wisła II Płock 21 29 41 34
9 Korona Ostrołęka 21 28 26 23
10 Pogoń II Siedlce 21 27 28 27
11 Wkra Żuromin 21 27 31 46
12 Drukarz Warszawa 21 21 27 45
13 Mławianka Mława 21 20 21 34
14 Mazur Gostynin 21 20 18 33
15 Kasztelan Sierpc 21 18 25 38
16 MKS Ciechanów 21 17 18 53

Piłka nożna - l. okręgowa

1 Makowianka Maków Maz. 21 51 68 17
2 Nadnarwianka Pułtusk 21 50 76 22
3 Kryształ Glinojeck 21 45 50 24
4 Ostrovia Ostrów Maz. 21 44 64 28
5 Żbik Nasielsk 21 44 58 33
6 Wkra Bieżuń 21 38 53 38
7 KS CK Troszyn 21 36 47 38
8 Korona Szydłowo 21 30 43 43
9 PAF Płońsk 21 27 37 39
10 Iskra Krasne 21 23 37 45
11 Tęcza Ojrzeń 21 23 39 50
12 Sona Nowe Miasto 21 20 30 56
13 Mazowsze Jednorożec 21 17 24 70
14 Wkra Sochocin 21 14 25 46
15 Orzyc Chorzele 21 10 20 68
16 GKS Strzegowo 21 10 17 71

Piłka nożna - A klasa

1 Konopianka Konopki 18 38 48 28
2 GKS Pokrzywnica 18 35 51 24
3 Narew 1962 Ostrołęka 18 35 42 19
4 Aldo Bartnik Myszyniec 18 28 60 43
5 KS Wąsewo 18 27 31 21
6 Rzekunianka Rzekuń 18 25 34 23
7 Pełta Karniewo 18 25 31 42
8 Orzeł Sypniewo 18 23 34 38
9 Kurpik Kadzidło 18 22 24 35
10 Korona Karolinowo 18 21 25 38
11 Błękitni Raciąż 18 20 25 28
12 Boruta Kuczbork 18 18 23 37
13 Świt Baranowo 18 18 17 42
14 Jutrzenka Unieck 18 10 28 55

Piłka nożna - B klasa

1 Wymakracz Długosiodło 14 37 66 11
2 GUKS Krasnosielc 14 34 55 19
3 GKS Andrzejewo 14 31 46 26
4 ULKS Ołdaki 14 26 39 24
5 WKS Mystkówiec Stary 13 22 26 19
6 Korona II Ostrołęka 13 15 29 24
7 GLKS Lelis 13 14 16 41
8 FC 2012 Różan 14 12 23 46
9 Orz Goworowo 14 11 20 46
10 Iskra Zaręby Kościelne 13 7 16 46
11 KS Pniewo 14 7 18 52

Piłkarska Liga "7"

1 Złota Ostrołęka 7 18 33 7
2 Łeg Przdmiejski 7 12 16 18
3 Kuźnia Art-Met 7 12 16 14
4 Hurtowniapilkarska.com 7 11 8 13
5 Stora Enso 7 11 7 8
6 Farmaceuci 7 7 11 17
7 Rolexin 7 5 13 24
8 Rodzice OTS Korona 7 4 12 19

 

Piłka ręczna - II liga

1 AZS-AWF Warszawa 0 0 0 0
2 Bestios Białystok 0 0 0 0
3 KS Warszawianka Warszawa 0 0 0 0
4 SPR Handball Płock 0 0 0 0
5 SPR Nowe Piekuty 0 0 0 0
6 Szczypiornika Dąbrowa Biał. 0 0 0 0
7 TS Siemiatycze 0 0 0 0
8 UMKS Trójka Ostrołęka 0 0 0 0

Siatkówka - III liga (k)

Piłka nożna - III liga (k)

1 Zamłynie Radom 11 29 46 5
2 Mazovia Grodzisk Maz. 11 27 58 14
3 Królewscy Płock 11 24 38 7
4 Jantar Ostrołęka 11 22 45 31
5 Praga II Warszawa 11 18 52 23
6 DAF Płońsk 11 12 19 50
7 Ostrovia Ostrów Maz. 11 11 30 30
8 WAP Warszawa 11 10 27 26
9 Orlęta Baboszewo 11 7 18 50
10 Żbik Nasielsk 11 1 4 101

Ranking tenisowy OST

1 Bartłomiej Kowalski 78
2 Jakub Nosek 62
  Krzysztof Bułkowski 62
4 Jordan Czapski 52
  Kamil Woźniak 52
6 Adam Otłowski 48
7 Bartosz Murach 46
8 Daniel Dąbrowski 40
9 Mateusz Matyczak 38
10 Rafał Boryszewski 34

 

Reklama



Serafin



BeeHero

Najnowsze wideo

Galeria zdjęć